Ko posljednji pobjednik 79

  1. Dzankee, ti dežuraš ovde? :)

  2. Vidim ja da si se ti odomaćio na temi :)

  3. Ofkors, visoko ciljam. :)

  4. Samo tako nastavi, možda i pobediš :)

  5. Nemojte da se natezete.

  6. Da mahnem, budna sam :))

  7. Briga vas,ja moram da kuvam ručak i prevodim istovremeno! :P
    Bekrije jedne! :)))

  8. Ma ja sam budna još od 8, već bila i na pijaci, ručak se krčka, ne znam da li da peglam sad ili večeras...
    Kako je bilo na svirci?

  9. Možda bi ti bilo lakše kad bi spojila to? Npr. da kuvaš iz nekog stranog kuvara? :)

  10. Paaa... onako... Rano se zavrsilo. Oko 1:15... Al smo se družili do rano ujutru, na suvo, bez muzike.

    Ja sam mislio da je tamo malo drugacija atmosfera. Da su ljudi življi. A bilo je mnogo likova sa elvis frizurama koji su bili KUL. I skoro niko ne aplaudira... To baš ne volem. Ipak su ljudi na sceni :)

  11. A jasno mi je, takvi su ranije dolazili u Sent Džejms, pregazilo ih vreme :)

  12. Daaa,Remo,bas bi bilo cool :))Samo da se ne radi o udzbenicima za 8.razred.. :))

    jeee,sad mi muka da citam sve ove postove o okupljanju,piii,pojescu se ko mlad mesec!!!

  13. Gogo, juče samo ja nisam videla tvoju sliku, nevaljalice, izbrisala si je u roku od dve milisekunde :)))

  14. Nisam ni ja videla Goginu sliku :)

  15. Videcete,drage moje,ali ne mogu sad-radim ko multipraktik-sto poslova odjedared. :))
    Malo posle :))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.