Ko posljednji pobjednik 79

  1. Ja moram da idem, pozdravljam vas! Ne sumnjam da ćeš se ti, Gogo, snaći sa ovim momcima :))

  2. Piiii,baš ste "lucky bastards" :))

  3. Fuck...jbg, video sam ja da smo mi slični još na početku.
    Dobro onda mojih 40% dolazi mi na gajbu.. :)

  4. E,odo' i ja da gledam "Mighty bush" :))
    Pozdrav ljudi :))

  5. Gogo, što ode, ja taman došao. :/

  6. Ode i Goga..sad ide muška žurka..ajd neko po pivo, a neko po švedske filmove.. :)

  7. Da, da evo sve su krenule kod nas, a kao fol moraju da idu, gledaju serije, vode psa u šetju, jaoooo znam vas...

  8. C,c,c,c,c :)

    Pozzzzzz,Peki :)))))
    I ćao :))

  9. Koliko ljudi, sunce ti... :))
    Je l' to i Myth zaseo ovde? :))

  10. Aha tu je neđe, a Goga se raspitivala za tebe, odnosno za njene "docimerke"

  11. Tu je Myth, umro nije.. :)

    I madafaka kad nam stižu žene? da se nisu zagubile negde?

  12. Stići će valjda.
    Myth ti si car nad carevima, stavio si moje reči na profil. pffff ukazuješ mi veli'u čast.

  13. Stigla jedna! :))
    Onu glupost stavio na profil??? :))))))))))

  14. Pa šta da radim kad si jedini izvalio istinu..morao sam.. :)

    Ma valjda oće..kad trebaju nigde jedne nema..propalice jedne.. :)

  15. a to je istina, znači čitam ljude ko...
    ne, ne jacka ne da stignu na forum nego kod nas kući, to se mi nešto dogovaramo

  16. Aaaaa, pa onda srećno vam želim :))

  17. Gle ove moje drugarice ne-drugarice..ihh..ko malo dete je.. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.