Ko posljednji pobjednik 79

  1. Sanjala sam danas, tacnije, do pre par minuta, tebe i Dzimija kako se bijete. C c c... a uopste nisam toliki nolajfer. :))

    hahahha do ovoga ni ja nisam stigao :)

  2. Evo mene opet malo... :)

  3. De ste! :))
    Stvarno sam zabrinuta! hahaha Pocela sam i da vas sanjam!

  4. Stvarno? :)) Ja još nisam stigla do tog stadijuma... :))

  5. Otkud i rekoh! :) To je apstinencijska kriza...nisam dolazila par sati i, eto, psiha se buni!
    Ucite se na mom primeru, sta da vam kazem... :))

  6. sta ti je fina djevojka, uvjek slusa starije :)

  7. Jooj, sad ispade da je Mar mnogo starija... a nije :)

  8. Videla me Forget, mada izgled moze da zavara... :)

  9. tacno kad bi se vodili time ispalo bi i da si ti mnogo starija od mene ili ne daj boze pametnija :))

  10. Ali, nisi mnogo, ne mogu baš da procenim, a posebno mi je teško kad je neko crvenokos, ne znam zašto... :)

  11. uh ima jedna crvenokosa na mom faksu...uh, uh, uh,uh....na postdiplomskim studijama a kad je vidjeh misljah da je prva godina :)

  12. Oh, kakva je ovo muzika za moje oci! hahaha

  13. malo je ljudi kojima stoji crvena kosa da valja, zato su svi odusevljeni kad vide nekog iz te manjine :)

  14. Slažem se, Ledeni :) Tebi, Mar, lepo stoji :)

  15. E, hvala! :)) Sada sam bas crvena...mislim i na obraze! :)
    Druga boja mi ne bi ni stajala. Forget, a ti tvoje plavo ne menjaj! Super je. :))

  16. :) Nemoj da crveniš, ja ti iskreno kažem :) Hvala, mislim da ću se držati tih svetlijih tonova :) Jeste da Ledeni ne voli plavuše, ali mislim da je mene kako-tako prihvatio :))

  17. Bitno je da lepo stoji! :) Ledeni izgleda ima neobican ukus... :))

  18. Da :) Ma, kako nema, on je sav neobičan :))

  19. haha dajem sve od sebe FMN :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.