Vicevi-stari (c/p sa interneta, stariji i sl.)

  1. Pa napisao sam. Ja uvek napišem ono što mislim. Nema tu nikakvih manipulacija.

  2. Treći je isto "plakanje" :)

  3. Šta znam, meni je i prvi odličan. :)

  4. ja sam plavuša i ništa ne kontam. možete li mi ponovit, molim vas

  5. u jebote, ja sam stvarno pijana

  6. Došao jedan mali u prodavnicu da kupi žvaku, i prodavac mu greškom da žilet umjesto žvake. Izađe mali, i prodavac se śeti što učinje, i trk za njim, vidi ga i vikne "Mali, nemoj to da stavljaš u usta, dao sam ti žilet umjesto žvake!", mali se okrenu i krvavo se nasmija.

    Dođe jednom jedan dečkonja da potrguje jednu lizalicu u hipertrafiku, i pr(o)davac mu greKŠom umjesto lizalice da bombu. Dečkonja ojde, a pr(o)davac s'vati kakvu grešku učinje, i poletno istrča za njim. Viđe ga da je zamaka' za ćošak, dođe do ćoška i vikne koliko ga grlo (ne misli se na stoku) nosaše "Dečkonja, dečkonja, (pr(o)davac bijaše Albanac), ne jeđi to!", a dečkonja se okrete i nasmija se na sve strane.

    Išla ulicom jedna debela, stara i smrdljiva žena, bilo ljeto, i ona viđuć' prodavnicu mješovite robe, uđe unutra da kupi sok (ne zato što je bila vrućina i omorina pa da se okrijepi, no zato što je stara debela i smrdljiva žena) i greškom dobije dinamit. Izađe ona iz STR radnje, a prodavac će s prozora "Gospođo gospođo, bačite to iz ruku!", a ona se okrene i pukne od smijeha.

    (Ovaj sad što ide, ja sam smislio.)
    Bili Amerikanac, Rus i stanovnik Obale Slonovače, i išli oni, išli, išli, i stigli.

  7. Šta Zemunci prave za Novu Godinu???

    Dočekušu!

  8. То је увреда за нас Земунце брате сестро !
    Немо' да зовем Крлета и Фрлета !

  9. hihihi!...Ja se javno izvinjacam...Zrmuncima.....nemojte samo Krleta i Frleta molimm vaaaaas! :D

  10. *Zemuncima :D ali je simpatičan vic...hhh!

  11. Pita Perica babu:"Baba je l' mogu da se igram sa tvojim sisama?"
    Baba:"Možeš, al' nemoj daleko!"

  12. aaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahah....dobar!

  13. Eee, đeco đeco... Serem vam se na viceve. Ovo je vic:
    Poša' ti Mujo na grupni seks. Doša' na dogovorenu adresu, uđe, vidi masu naroda. Piči neka pop-erenbi-dens sranje muzika, pije se voda od piva (Bavarija), mezi se njeguškoga pršuta. Odjednom, sva svetla se pogase, i svi se poskidaju. Navr' nekoga vremena vikne Mujo "Ljudi, ovo ovako ne ide, ja već treći put zaredom pušim kurac!".

  14. Vozi se mladić busom, i celo vreme se smeška.U jednom momentu poče na glas histerično da se smeje.
    Pridje mu jedan čovek i pita ga, šta ti je čoveče, što se tako smejes?
    A, ovaj će uz smeh:
    - Ma, pričao sam sam sebi viceve, ali ovaj prvi put čujem.

    Smejte se slobodno.

  15. Carinik: Jel imate nešto da prijavite?
    Šaner: Ne, nemam!
    Carinik: Samo da pogledamo!

    :nalazi pun kofer Rolex satova:

    Carinik: A šta je ovo?
    Šaner: Hrana za papagaje!
    Carinik: Kakva bre crna hrana za papagaje?
    Šaner: Brate, ja sam im to uz'o... pa oni ako će da jedu, nek' jedu... ako neće, šta ću im ja!!!

  16. Čovek stoji u redu u super-marketu, kad spazi zanosnu plavušu kako mu se smeška.
    - Oprostite, mi se poznajemo ?
    - Možda se varam, ali mislim da ste vi otac jednog mog deteta.
    Film mu se vrati kad je jedini put bio neveran.
    - Bože, jeste li vi striptizeta s moje momačke večeri, koju sam pred svim ortacima ševio na bilijarskom stolu, dok me je vaša prijateljica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u šupak ?
    - Ne, ja vašem sinu predajem engleski.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.