Prijava

Dosla Karleusa kod frizera i kaze.
- Seci sta ne valja!
I ovaj joj odsece glavu.

аххахахаха добар ти је тај Сале

Био једном човек који није могао да задовољи жену у кревету.
Оде он један дан код доктора специјалисте да му се пожали.
Доктор специјалиста му вели: ''Вама може помоћи само доктор који живи на другом крају града, ал он ради једном у недељи, а тај дан је био јуче.''
После 6 дана, оде човек код тог доктора, а овај му каже: ''Жалим, вама може помоћи само лекар из другог града, ал он ради једном у месец дана, а тај дан је био јуче''
Сачека човек 30так дана, оде у други град код доктора, а овај му каже: ''Вама може помоћи само мој колега из друге државе, ал он ради једном у годину дана, а тај дан је био јуче.''
Сачека човек 364 дана, оде у другу државу код доктора, а овај му вели: ''Жалим, вама може помоћи само мој колега са другог континента, ал он ради једном у 10 година, а тај дан је био јуче.''
Сачека човек 10 година, оде на други континент код доктора, а овај му вели: ''За тај проблем, мораш отићи на трећи континент, код једног старца на планину.''
И овај оде и попне се до старца на планину, предочи му свој проблем, а овај му рече: ''Има лека за тебе- то је једна биљка која даје плодове једном у месец дана, ал тај дан је био јуче.''
Сачека он још 29 дана, оду они те узберу ту биљку.
И човек пита :''Како да је искористим?''
А старац овако вели: ''Увече, скуваш чај од те биљке, ставиш на наткасну са женине стране, онда ће она да се окрене да га узме. Е тад је довати па је изјеби.''

Znam ovaj. Dobar. Pocepao sam se kad sam cuo.

Koja je prednost devojke u invalidskim kolicima?
.
.
.
.
.
Pa uvek je doterana!

oooooohohohohoho ubi

AHAAHHAHAAHAHAA NAJJACI IKAD!

Zena dobila srcani napad, i nasla se u klinickoj smrti. Tu se videla sa Bogom i upitala ga: "Je li to kraj mog zivota?" Bog joj rece: "Ne, trebas ziveti jos 42 godine, 11 mjeseci i 27 dana." Posle oporavka, zena se zadrzi jos neko vreme u bolnici, jer je trazila da joj urade face lifting, liposukciju i jos nekoliko kozmetickih zahvata. Kad ce vec poziveti toliko-neka bar pozivi kako treba. Na izlasku iz bolnice, zakoraci na ulicu i tu je udari sanitetsko vozilo u punoj brzini. Zena ostane na mestu mrtva. Kad se opet srela sa Bogom, ona ga upita: "Zasto si dozvolio da poginem kad si mi obecao jos toliko vremena?" Bog je zagleda malo bolje, pa rece: "E jebiga, nisam te prepoznao ..."

Gledaju dve babe kroz prozor, dođe treća i podigne roletnu.

Шта је заједнићко Тошету и Ђоваку?

Ударац од 170 км/ч.

Каква је разлика између згаженог зеца и згаженог црнца?
Испред зеца се виде трагови кочења

Без увреде

Одакле сте?
- Србија.
- Сибир?
- Не, не, Србија ... знате... Новак Ђоковић, Ана Ивановић, Никола Тесла, Партизан, ракија, Гуча...
- Аааа, Србија... Милошевић, Шешељ, Чеда, Тадић, Динкић, Дачић?
- Не, не ... Сибир! Сибир!

Ahahahahahahahahahahahahahahaha dobar!!

Пита син ћалета:
-"Тата, тата, шта је то абортус?"
-"Питај сестру, сине".
-"Али, тата...ја немам сестру".
-"Ееееее..."

Dobar, Radmilo.

Igraju se dve devojčice u pesku ispred zgrade, i svaki dan dođe pedofil i da im bombonu.
Tako prođe, jedan, dva, sedam, deset dana, kad kaže jedna devojčica drugoj:
"Ovaj dok nas rokne, dobićemo šećer".

Како Шошкић псује?
-До курса!

хехехеххехехехеххехехехеххехехеххехеххехехехеееееееееееееееееехеххеххехехехехехеххе

Причају два црногорца.

-Речи Никола што си тужан а?

-Пусти Вукота, отац ми на апаратима.

-На апаратима? Јел добија?