Prijava

Cisto da se razumemo, volim ja glupe viceve. Samo sam zamolio da ne budu iz kursadzija ili kurira (debilni). To je sve.

Oženio se frajer!
Navikao na izlaske, cugu i provod. Jednog dana došli stari prijatelji i zovu ga na prozor.
"Gde si bolan, šta si se zabio u tu rupu, hajmo malo izaći!?"
"Čekaj da javim ženi" i vrati se u kuću.
Eto ga nakon kratkog vremena i ljutitim glasom odgovara sa prozora: "Ma ko joj jebe mater, idite vi!".

Znoji se Mujo na Fati, a Fata mu viče:
- Bodi, Mujo, bodi!
- Ma, bodem, ba, bodem...
- Ma, bodi, mujo, bodi!
- Pa bodem, jadna ne bila, ali nešto ne ide...
- Ma, bodi mi skini, budalo!

Дошо деда у шталу и види мртву краву, и почне деда да плаче, нема мелка-нема пара, како ће живети, тралала, и појави се добра вила, и каже вила оживећу ти краву ако је будеш јебао 2 сата, и крене деда и умре после пола сата, улази његов син и види мртав деда, мртва крава, и појави се опет добра вила, и каже ако будеш могао да ме јебеш 3 сата, оживећу ти и краву и деду, и крене он и умре после 2 сата, улази у шталу унук, и види унук мртвог деду, мртву краву, мртвог тату, и појави се добра вила, и каже она ако ме будеш јебао 2 сата оживећу ти и тату, и деду, и краву, и сад узме крене унук њу да јебе, јебе он њу сат времена, два сата, три сата, и умре вила, и каже унук: "Е курво крава није издржала ти ћеш издражати" лолололо

На тренингу Енглеске репрезентације додају се Лампард, Бекам и Руни. Каже Лампард:
-Ово је досадно, ајмо викторију мало.
Бекам:
-Ајмо мало маму твоју!

Дошо деда у шталу и види мртву краву, и почне деда да плаче, нема мелка-нема пара, како ће живети, тралала, и појави се добра вила, и каже вила оживећу ти краву ако је будеш јебао 2 сата, и крене деда и умре после пола сата, улази његов син и види мртав деда, мртва крава, и појави се опет добра вила, и каже ако будеш могао да ме јебеш 3 сата, оживећу ти и краву и деду, и крене он и умре после 2 сата, улази у шталу унук, и види унук мртвог деду, мртву краву, мртвог тату, и појави се добра вила, и каже она ако ме будеш јебао 2 сата оживећу ти и тату, и деду, и краву, и сад узме крене унук њу да јебе, јебе он њу сат времена, два сата, три сата, и умре вила, и каже унук: "Е курво крава није издржала ти ћеш издражати" лолололо

Hhahahahahahahahha odličaan

Poslije mjesec dana kome, budi se Mujo i vidi Fatu svu uplakanu kako sjedi pored kreveta.

- Fato, dodi bliže da ti nešto kažem.

Fata, sva sretna:

- Šta je, Mujo dragi?

- Sjecaš li se kad sam ono izgubio pos'o i svi mi se smijali, a jedina si ti bila uz mene?

- Sjecam se

- A sjecaš li se kad sam krenuo u privatni biznis i propao, ti si opet bila uz mene?

- Sjecam se.

- A sjecaš li se kad sam im'o sudar i ti 10 dana nisi išla kuci iz bolnice, nego si sve bila uz mene?

- Sjecam se.

- A sjecaš li se kad su me ono ranili, i tada si bila uz mene?

- Sjecam se.

- I sad si opet, posle ove nesrece, bila uz mene?

- Naravno.

- I znaš Fato šta sam ja skont'o?

- Šta ljubavi?

- Fato, ti si meni baksuz!

Дучели

На тренингу Енглеске репрезентације додају се Лампард, Бекам и Руни. Каже Лампард:
-Ово је досадно, ајмо викторију мало.
Бекам:
-Ајмо мало маму твоју!

pre 9 sati

Хаххаахах! Добар

Ide Crvenkapa šumom i zgazi u govno pa poče da pizdi:
- Aupičkumaternu vuče, zar si morao da se pokenjaš na sred puta, sjebala sam sad svoje najnovije crvene LV cipelice od 650 €.... mislim stvarno čoveče nije u redu, ubiće me babo.
- Crvenkapo naduvaj mi jaja, ja serem gde hoću i kad hoću. Btw poj'o sam ti babuskaru. - kratko i jasno rece vuk.

Ide Crvenkapa šumom i zgazi u govno pa poče da pizdi:
- Aupičkumaternu vuče, zar si morao da se pokenjaš na sred puta, sjebala sam sad svoje najnovije crvene LV cipelice od 650 €.... mislim stvarno čoveče nije u redu, ubiće me babo.
- Crvenkapo naduvaj mi jaja, ja serem gde hoću i kad hoću. Btw poj'o sam ti babuskaru. - kratko i jasno rece vuk.
ХАХАХАХХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХА. Није смешно.

Улазе црнац,циган и јевреј у бар...
Шта каже конобар?

Ајде мрш напоље!

Скупиле се кокшке да праве журку и једна пита:
- По кол'ко ћемо пара?
а друга одговара:
- Ко ко'ко да!

хњо хњо хњо

Kako je počela da pada cena akcija Facebook-a?

Ljudi počeli da prodaju, kad su saznali da su se za upis u inicijalnoj ponudi prijavili i njihovi matorci...

Жена тражи мужа. Јави се Хитлеру.
- Да ли знате гдје је мој муж?
- Чекајте да провјерим. Аха...друга полица лијево. Кутија са сапуном.

Шта ради црнац у пољу?
Све.

Иду свије гузице улицом, један прдне а друга каже:
Узе ми ријеч из уста

У чему је разлика узмеђу Мује и филма?
Филм се развија.

- Dođe Mujo kod doktora: - Doktore, žena mi ima temperaturu. - A je li visoka? - Ma nije mnogo, metar i šezdeset pet.

Само овај ми тренутно пада на памет...

Били Француз, Немац и Србин, класика, причали о томе ко на бољи начин доводи женску до лудила.
Француз - Ж је доватим неежноо, затим пошнем да је љубим по рукама, милујем груди, лижжем јој увце, а она се топи од милине, свршава и вришто од екстазе

Дојче - Их почнем да јој сишем стопала, па се лагано пењем до бутина језиком, мазим јој гузу за то време, а онда јој рокнем језичину у пичкензи и почнем да сискам клићу. А она комирана од милине.

Србин - Ја то по стандарду, думбе-думпе, трш-трш и крај.

- па како је то онда доводиш до задовољства и лудила јеботе,а?
- Обришем курац у завесу.

хахаха!стар виц бога оца, не знам дал је био на овој теми.

Дучели
Што не волим вицеве о Земуну и земунцима.

Dođe zemunac u crkvu Svete Trojice i pita popa:
Oče, brate, gde su ti ostala dvojica

Зашто се Исус није родио у Босни?
Нису могли наћи три мудраца.

Питали цигана : Кес' лизао кад чисту пичку?
- Цига одговара : Шта ту има да се лиже?

Dosla časna kod ginekologa i žali se:
- Doktore, mislim da sam teško bolesna, iz pičke mi ispadaju neke svete sličice!
Ginekolog joj reče da se skine i pregleda je:
- Draga sestro, vi ste zdravi, nisu ovo svete sličice, već nalepnice ''Bonita Banana"!!