Prijava

Ја мислим да ова тема фали.

Браћо, навалте...моје је било да отворим...(чисто сумњам да ће ова тема допринети порасту жалби на брисане постере или нечем горем, а и ред је да мало ћаскамо о једном занимању овде које се ради из чисте љубави).

Није нигдје било, једна земља,
а два бисага за плусевање,
Постерџије, сиви соколови,
што ситне књиге у Стамбол пратте,
до дувара беху дотеране,
дочекаше своје знамење.

musaš je ok lik, dobre ima postere

Kapiram da će svi reći Fatal. Realno je lik najbolji.

ФАТАЛ ЕРОР И НКИКО ВИШЕ!

Fatal mi je nekako izvikan. Bezze.

Najbolje postere imaju Cara sa favoritom Pandanom:
http://vukajlija.com/posteri/pandan-5522.jpg?1268243723

I Stefan, onaj što se kurči po sajtu da ima najviše duplih naloga, bem li ga...

StefanKostic? pfff..ima dobrih stvari al oni prvi mu i nisu nesto

ovo valja
http://vukajlija.com/posteri/kurir-32465.jpg?1286564506

E, taj, taj, Kostić. Istina, oni prvi mu i nisu nešto. Al' nekako mi ima štiha, što kažu.

Фатал није извикан уопште. Ја сам листао постере и видим да на који год дам плус је од тог човека. Па реко да видим шта има и видех. Човек је геније. Крај приче.

fatal je barca a fočo je zvezda i partizan. meni je fočimir bio do jaja jer je isfuro priču i navukao gomile da svoje mačke milisavom zovu, neam pojma, profuro je neki trip sa tim milisavom i meni je to bilo ok baš zato sto je besmisleno lolo

skočimiše ja se pandanom ponosim al osim toga slab sam lolo

Ja veoma retko gledam postere, ili su kopije, ili mi se ne sviđaju, ili više volim da čitam...ali normalno da ovde ima prekvalitetnih postera i posterdžija, ja ću sve ove vaše predloge da pregledam...

Dobar je fatal, a da se nadovežem, i ta fora s milisavom mi je bila dobra, svaka čast čoveku što je izmisli, e sad, nije on kriv za preterano konzumiranje...

A sad da kažem moje favorite (normalno ovaj sosov prvi predlog, koji me je i naterao da otvorim temu je isto favorit, ali da se ne dupliram):

zazleni
- zanimljivo je da čovek samo postere pravi...

petroff
- zanimljivo je da posle ukidanja popularnosti na poster, nije napravio nijedan. eto šta brojne nekvalitetne i nesamokritične posterdžije naprave od iznerviranih moderatora pa oni ukinu poster popularnost, a to škodi kvalitetnim posterdžijama, pa i sajtu...

petroff, fatal eror i mr. moon

Fatal Error i Iskusni Interpretato.