Prijava

Фатал Ерор, Јуродиви, Фацафацаа.

zazleni..pretato ima svoj fazon pa mi je prepoznatljiv
fatal eror je izvikan ( BWaahaha zvucim ko dzimi kad kenja po abraxusu)
mrmun je ok...
i naravno mariocar kao predstavnik trash posterizma

Zazleni je najjaci posterdzija ubedljivooooo!!!

Grof Vlatko drugi

Trecе место деле шампион i jurodivi xD Od mene

Гледам сад своје омиљене постере. Да додам: Муссаше, Мрмун, Гручо Маркс и Ђанфранко Зола.

e da...jurodivi me razocarao nakon otkrica velike kolicine plagijata kodnjega.....sada je opetpoceo da pravi svoje..al ce mu trebati vremena da spere ljagu sa svog imena kodmene

Да бре... Он скида са неког политичког сајта коментаре па их убацује у постере...

Neko reče: Jurodivi i šampion...potpisujem...epa ljudi, ja kad nemam šta da radim, idem ovo da gledam, krećem :) vi predlažite i dalje...

Grof Vlatko drugi

aj za zazlenija, to kul...ali ja! :) Ovo je inače od velikog značaja za moje virtuelno postojanje jer sam sve očekivao ali da neko mene pomene kao omiljenog posterdžiju :)
pa to otvara nove vidike, pa jao kad sad krenem da spemam zabava/posteri :P

Ovi prethodno nabrojeni.
I pera_kojot

ФАТАЛ ЕРОР !!!

Onaj baja što je napravio "Ćiru". Sa samo dva postera ostavio debeo trag :)

Zazleni je bogotac.
A Grofe tebe sam stavio na drugo mesto jer sam se posteno ismejao na 10-tak postera, vise subjektivno i nije mi jasno kako Drustveni bajazit nije usao u odabrane. Kad mu vidim facu legnem od smeha :D. Sta znam svidja mi se tvoj smisao za humor. Ali imas i par promasaja xD

Onaj baja što je napravio "Ćiru". Sa samo dva postera ostavio debeo trag :)
i napravio trend :)

ovako, prvo ću gledam 8 najpopularnijih strana, idem redom...(stvarno sam retko gledo postere) (izuzimam fatala i ostale koje sam naveo)...ima dobrih...

A Grofe tebe sam stavio na drugo mesto jer sam se posteno ismejao na 10-tak postera, vise subjektivno i nije mi jasno kako Drustveni bajazit nije usao u odabrane. Kad mu vidim facu legnem od smeha :D. Sta znam svidja mi se tvoj smisao za humor. Ali imas i par promasaja xD

jebote, ja tek sad vidim ovaj komentar...

imam, imam promašaja, da vidiš šta sam sve briso...a sad kad imam povratnu informaciju, gledaj šta ću tek da pravim :)

dobri su ovi što sam ih gledo...stefan, mrmun, mus...

Зазлени,без премца. Остали,како ко.

Зазлени дефинитивно. Наравно, не треба спомињати Ерора, он се подразумева.

Јеботе, ја први пут чујем за тог Загленог. Идем да видим какав је.

Јеботе, ја први пут чујем за тог Загленог.

Сад ћу ја тебе, ко ти мене за Могшу, "Ја не могу да верујем да неко ко је толико дуго на сајту, а да не зна Зазленија" :)

Одгледо сам све постере од пере којота, одличан!

Фатал Ерор, Јуродиви, Фацафацаа.

Да. И тај заглени, како већ. Мрзи ме сад тражити нове али је било добро оно што сам гледао раније...

Знам да фали још неко тј. да сам имао ту велику петорку за постере али јбг, не могу да се сетим...