Konkurs za najglupшu definiciju - GLASANJE DO PONEDELJKA UVEČE

  1. AE GLASANJEEEEE Peki navataj nekog moda da edituje naslov da se vidi da je glasanje

  2. http://vukajlija.com/titanik/265755
    ja glasam za ovu,ako je počelo glasanje?

  3. jeste bojane al moraš 5 titanik je i moj apsolutni favorit

  4. Ajde, jbt, neka neko glasa. Neću ja da počnem prvi. Zar je toliko teško odlučiti se? :))

  5. Неверујем , ниједна моја , а понекад сам се баш трудио да пишем идиотлуке .....

    Пошто немам ктитор и не могу да видим , може ли неко да гробљу да пронађе дефиницију "Гамби и Лаки" или "Gamby i L@ki" та ми је посебно драга ..... (мислим да ју је Гамби смрад написао :))

  6. хахахахаха та та, у јеботе , не знам одакле човеку повод за ово , ај за Гамбија ал ја сам се ретко коме замерио овде ..... :)) много је добра иначе ....

    ЕДИТ: ааахаха а види однос гласова , јеботе ........

  7. hahahahahah kakva definicija

  8. evo ja cu sad peki da odaberem

  9. Za kol'ko može da se glasa?
    Je li ono za 10 pa po bodovima?

  10. glavni razlog zbog kog ne pisem defke je sto bih se samo uvukao u neku trku za sto boljim plasmanom, nemam pojma i to bez nekih velikih sansi da udjem medju prvih 500 kamoli bolji plasman.
    ima mnogo razloga, los sam, mrzi me, sta je vredelo izdefinisano je ali glavni razlog je da ne bih pisao ovakve defke

    Bensedin

    Lek koji uzmes kad te iznervira sef.

    to nije sleng, nije ni definicija, jebem li ga sta je. nemam nikakvih problema sa mogisom ali sta reci o coveku kome ovakve defke stoje na profilu? juri prosek? zasto moderatori to ne pobrisu?

    Saksija

    Ono cim te gadja komsinica baba kad pravis buku pod njenim prozorom.

    brate sere mi se.
    a sve ovo pisem jer sam mu gledao sad defke i izdavao mu jedno dvaes minusa, pa da ne bude posle jao neko me hejtovao. i da ne bude da nisam reko.

  11. Brice Taton

    Tragicno preminuli navijac Tuluza iz Francuske koga je grupa huligana pretukla usred centra Beograda.Iz ovog pojma moze mo videti kakva je Srbija.

    jesu mu sve ovakve? da znam da ne citam dalje

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.