Prijava

mogu ja neki vukajlija tele shop? reklamiram nekog secka ili kolač u tiganju.

Uuuuu, svidža mi se. A ko bi radio za muški deo?

Pa mylyca i ja, naravno.

Inače, evo odakle mi inspiracija. Na Ceca-online-u je jedan lik pisao "Ceca u epizodama". Lik je genije! Ima dosta "Vukajlijaškog" potencijala. :)

EPIZODA 1 - SVETOVA ŽURKA

Ceca sjedi na kauču, prebacuje programe na tv-u. Uzima telefon, kopa po imeniku, nalazi Miru i poziva je.
Mira: Alo bre, ko je sad opet? Ma jebaću vam kevu ako ponovo zovete da dolazim na sud! Nisam ga bre ja izbola ovaj put!
Ceca: Mirkana, smiri se bre.
Mira: A to si tiiii
Ceca: Ajde dođi odmah. Evo šaljem vozača po tebe, idemo na žurku Sveta da malo Jeleni pojebemo račune.
Mira: Nemam šta da obučem. Čuvam onu haljinu što si mi poklonila za idući Grand festival.
Ceca: Ma dolazi, iskopaćemo nešto.

Dolazi Mira u kućnom ogrtaču...

Mira: Jao, brate crni, krepao mi je bojler pre dva dana, kosa mi se sva zamastila.
Ceca: Nema vremena sad za pranje. Idi u Anastasijinu sobu, uzmi dečji puder i malo protrljaj.

Mira odlazi po puder, vraća se sva zaprašena. Ceca joj otire po glavi rukama.

Mira: Šta sad?
Ceca: Veži kosu u rep, manje se primeti da je masna.

Ceca prebire po ormaru, izvlači "Manta, manta" haljinu, prislanja je uz tijelo i ogleda se.

Ceca: Obukla bih ovo, ali mi nekako grudi ne dolaze do izražaja. A i pevala sam čini mi se na Marakani u njoj. Oćeš ti?
Mira: Nemoj bre haljinu, nisam izbrijala pazuhe.
Ceca: Onda ću ti naći neko zatvorenu. (pokazuje Miri haljinu iz spota Gore od ljubavi)
Mira: Ma ne j**i me bre, nisam ni noge obrijala.

Ceca izvlači farmerke, ali ih pri tome podera.

Ceca: E dođavola, pa i ove poderah. Misliće da uvek nosim iste.

Mira izvlači sa dna ormara kartonsku kutiju na kojoj crnim slovima piše "Nosila - za Miru" i probire hlače, majicu. Izvlači jaknu i gleda je skeptično.
Mira: Na ovoj su ti se usekle sise.
Ceca: Ajde ne zanovetaj, pravi se da je to komad iz Vidićeve nove linije.

Mira poslušno navlači garderobu, dok Ceca dalje kopa po ormaru.
Mira: Požuri, bre, kasnimo
Ceca: Ajde ne požuruj me i ti. Svi me nešto požuruju.

Pronalazi crne hlače i majicu, i konta u sebi 'Ubola sam kombinaciju. Ovakvu nisu navikli da me vide'

Ceca: Je l' ide ovo dvoje skupa?
Mira: Ide, kako bre ne ide.
Ceca: Ma zajebaćemo ih pošteno. Verovatno će svi doći napucani.

Mira udara šakama po jakni ne bi li ispravila deformaciju.

Ceca: Mile doteraj to auto 'vamo, moram stići nazad, počinje mi bre serija za dva sata.

http://www.svet.rs/sites/default/files/2010/11/IMG_5928-420.JPG

Izbor za odabrane definicije i postere. Cena poziva za glasanje 100 dinara, SMS-a 50.

Može, Katija, eto, Mylyca će onda raditi 2 emisije. Horoskop i tu saS tebe.

Ja bi bludnicio sa polunevinom al' ne u udarnom terminu, negde oko 12..

Vesti, vesti, VEEEEEESTIIII!

Dragi gledaoci, gledate najnovije vesti. Moje ime je Pekky.

Jelena Tihi Ubica je homoseksualac?
Posle nezakonitog prodora u moderatorski nalog i skandaloznog zaključavanja teme u kojoj se raspravlja o dotičnima, pokrenulo se pitanje o tome. Evo šta JTU kaže:
- Mene opet poistovećuju sa Cecom, a pošto Ceca nije gay, nisam ni ja.
Posle mukotrpnog pokušavanja da ga dobijemo, rekao je na kraju da je Deen, nešto promrljao na latinskom i spustio slušalicu.

Džimi, naćiću te u gradu!
Skandalozna grupa koja se pojavila na mreži čije se ime ovde ne spominje je postala jako zabrinjavajuća. Zbog učestalog brisanja definicija i banovanja od strane dotičnog, mnoge je iznervirao. Policija istražuje ceo slučaj. Uspeli smo da dobijemo Džimija koji je kratko rekao:
- Jako sam potresen, moj život nije isti kao pre.

Jericho: Nikada ne bih bio moderator!
Ova skandalozna izjava je mnoge potresla na Vukajliji. Jericho je naglasio da nikad ne bi bio za džabe moderator na nekom sajtu, da je to traćenje života. Posle je uz inat proveo celih 48 sati na chatu.

FejzbukmANIJAK: Hoću da budem moderator!
Ova skandalozna izjava je opet mnoge potresla na Vukajliji zbog smelosti. Kada smo pokušali da ga dobijemo, kratko je rekao:
- Smaraš, Pekky! Idi j*bi nešto!

To bi bilo sve u ovom izdanju Vukadnevnika. Hvala vam što ste uz naš program. :)

Ima li još kandidata za realizaciju programa? :)

Prijavljujem se za sport :D

Imamo već jednog.

Posao kamermana? :P

Salim se, ako ideja opstane, naci cu neku "slobodnu" teritoriju djelovanja!

Evo ocu ja da budem neki izvestac!
mogu da napravim brda beskorisnih prirucnika za zene :)))

Meni rezervišite vremensku prognozu, da znamo vreme i dal da ostanemo za kompom, il da idemo negde.

Jericho: Nikada ne bih bio moderator!
Ova skandalozna izjava je mnoge potresla na Vukajliji. Jericho je naglasio da nikad ne bi bio za džabe moderator na nekom sajtu, da je to traćenje života. Posle je uz inat proveo celih 48 sati na chatu.

Neka se javi ko vodi emisiju o besplatnoj pravnoj pomoci, hocu da vidim koliko bih dobio za odstetu - umanjen mi je boravak za 14 sati, vezao sam 62 sata. Trazim zadovoljenje, hvala.

Može TV Vukajlija, ali samo pod uslovom da dovedeš Nikolasa Kejdža da gostuje.

Il' mi dajte emisiju o zdravstvu,il' da vodim jutarnji program?

Možemo li Džanki, Edi i ja dobiti rubriku za politiku pod nazivom Kurcem u čelo?

mogu ja sa Bokijem u ovu o zdravstvu?