Prijava

ja bih bio kamerman koji bi intervjuisao zenske clanove iz POV perspektive.

ima l' uopšte slobodnih radnih mesta?

Samo bih da pohvalim rad kolege Kostića, bravo kolega na posteru, impresije u nastavku...

Ја предлажем Луллабу кад се напије. Кад год она цирне, ја видим Могилета на ПВТ.

ŠKK? Dokle ta indiskrecija?!

Хм... Све док те лажем на ПВТ ;)

Ova agonija nema kraja.

Види :))))))

E, hoće li biti tog intervjua ili da vam dadnem otkaz?

Могу ја да будем Кесић?

Биће, наравно. Оде мала да пије, сачекајте којих пар сати.

Dankane, očekujem provokativna pitanja kakva samo ti možeš da postaviš. Može, Hugo.

Поштовани чланови,

Јутрос, око десет часова по локалном времену, аутор и друг Могша се обратио јавности са "Само вас посматрам". Ко зна шта то значи, али сигурно значи нешто. Могша, само нас посматрај, мајку ли нам....

Istražujemo: Uticaj Ekrema Jevrića na Vukajliju.

Dr. pr. mr. Mylyca kaže:

Од појаве овог господина мука хвата цео јебени сајт јер долазе мали зиљавчићи који мисле да су занимљиви ако га цитирају, пишу о њему или, не дај, Боже, слушају. Вукајлија мора да се реши таквих како зна и уме, а најбоље је да чланови спуштају те клинце којима ће се смучити сајт. Јеееее!

- Kako komentarišete konstantno vraćanje JTU na sajt i pored silnih banovanja?
- То само показује да он не може да живи без Вуке, али мора да нађе неки мало нормалнији ник да га не би провалили, јер, јбг, сувише је ненормалан. :)

- Kako komentarišete iznenadni dolazak izvesne tetke Trol koja se bori za prava žena?
- Ако! Такви нам и требају! Мрште у рудник.
- Ali priča se da je to tvoj dupli...
- Чији, бре? Мој!? Море, дете, срам те било! Знаш кад ћу опет да ти дам интервју!? Лицимуру један!

a program za decu? njih ipak ima najviše na vuki... oni su naše blago i naša budućnosti!!!

Lemaja, tebe zadužujem za to. "Laku noć, deco" bi bilo super.

ЈТУ-а се враћа на Вукајлију не зато што он не може без Вуке, већ зато што види да ВИ не можете без њега. Сваки трећи пост на овој теми ЈТУ.

За следеће помињање те персоне следи гаговање.
(то је званична изјава)

Mogu ja biti zadužen za pisanje o ustanovama za mentalno poremećene i intervjuisanje osoblja i pacijenata?

Može, Mentally, kako da ne.

Džimi, šta ti to znači, majke ti? Ban?

ja bi da pravim emisiju u seksualnom vaspitanju omladine "uradi sam", el može?

mogu ja sa Bokijem u ovu o zdravstvu?

Eto ja i moja ljubav Kosmo smo stvoreni za emisiju "Vreme je za bebe".