Prijava

ДУШАН БРЕ, ИМА СИН ДА СЕ ЗОВЕ К'О ЈА, ПА ДА МИСЛЕ ДА САМ МАЂАР.

јесу жидовска и петар и лазар и још пун курац, али су већ вековима одомаћена овде и одавно се сматрају "нашим". са друге стране помучићеш се да нађеш арона који није жидов

јесу њарњере али су распрострањена и хришћанско наслеђе а арон и исак су мало више унутарјеврејска

да то сам чуо мађари дебили трипују неке династије, има неки андраш на факсу и деда и отац му се звали тако

i rastko mi je dobro ime i tibor

растко је једно од ретких баш оно баш српских из српског језика

стефан никола петар марко све то је страно наслеђе грчко или латинско евентуално хебрејско

a najjače mi je jedan iz osnovne lik zove se gligor, ćale mu se zove cvijan, deda gligor, pradeda cvijan i tako unatrag do homo gligorus/cvijanusa

Кад смо се враћали са скупа вукајлијаша из НС-а , на железничкој сретнем неког цигана и каже нам лик да му се тата, стриц, брат зову Душан лоло. И да, има 17 година, а 3 године је био на клиси а 2 године се скидао са тешких дрога. Од музике слуша МЦ Стојана, и има млађу сестру која већ има двоје деце. И девојка му се зове Адиља, има и истетовирано Д А на руци.

да то сам чуо мађари дебили трипују неке династије, има неки андраш на факсу и деда и отац му се звали тако

Pazi to, a kod nas je običaj da se ne smije dati bebi ime koje neko nosi u porodici i to i u široj porodici, ne samo otac, djed... Osim ako je pokojni član u pitanju. A valjda zbog toga što će to donijeti nesreću jednom od te dvojice članova sa istim imenom.
EDIT: Rastko je mnogo dobro.

хахахаха оба поста +

Ја сам добио име по деди, умро пре него што сам се ја родио.

ја по прадеди ал с бабине стране
начи од ћалетове кеве тамо страна

Јашар и нико ме неће зауставити.

Za muško dete : Zlokotlokrp
Za žensko: MA NE DOLAZI U OBZIR DA IMAM ŽENSKO!

Наравно, женска деца се бацају у контејнер.

Mezimac i Mezimica.

Meni se cukundeda zvao Nikola, njegov cale Nikola, njegov deda Nikola i tako do besvesti. Naravno, ako budem imo sina, zvace se Nikola.