Ko posljednji zadnji 80

  1. Е Ниџо, ај леба ти ми појасни оно питање... може и овде

  2. Joj fejs , otišao van četa...

  3. ма нема ни везе... што си ме питао?

  4. Zam produkcija uvek pobeđuje, breee!

  5. Zato što je čovek postiđemn što se slikao sa penzionerom...Pa reko da nisi i ti?

  6. Шта???? Ма јок, ако ти је он то рекао онда се спрдао :)))

  7. Jeste , a što onda ne okači sliku samnom ako se ne stidi? :-) TREBA MI TA SLIKA,a nikako da mi je POŠALJE...Kao baguje mu nešto...Zezam se za sramotu!:-)

  8. А чекај јел је има на фејзу?

  9. http://www.dodaj.rs/f/3M/LH/1rG2kygO/zam.gif

    Ko posle mene nešto napiše, on je fan ZaM produkcije. :))

  10. Е сад сам погледао нема је још... има га измалтретирам ових дана не брини добићеш слику :))

  11. Nemam ni fejsa ni spejsa...Samo nalog na Vukajliji i mail adresu + skajp...Zastareli penzos...:-)

  12. Није проблем, чим је окачи шаљемо ти на пвт, неко од нас двојице... Немој да се бринеш :))

  13. Pustite me da pobedim, breee!

  14. АМА НЕ МОЖЕ ЈЕБАО ТЕ ЗАМ ДА ТЕ ЈЕБЕ :))))))))))

  15. Pu, kako si nekulturan, jebem ti. :D

  16. Evo ih, pred starijima psuju...A ovaj peki kad bi ga na ulici sreo , upitao bih ga dal si se ti mali izgubio, da ti pomogne čika da nađeš kuću!:-)

  17. Ахахахаха извињавамо се :))

  18. Ooo, otkud ovo ovde? Kul...

  19. АМАН! Извојевали смо ВИНН!

  20. Реанимација форума!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.