Ko posljednji zadnji 80

  1. Da, a problem je i kada neko nece da se igra sa tobom... U cemu onda da pobedis! :))

    to je već realan problem, jer djelujem odbojno na prvu loptu... ipak onda se raja primi na finoću i obavezno ih poderem...

  2. Ćao,Nato :)
    Ajde,Ćamile da te čujemo i "vidimo" kako si fini :)

  3. rekoh ja, svi odoše i ja pobjedim...
    ajd laku noć i lijepo sanjaj

  4. Nema da može,Ćamile,ja sam još uvek tu.

  5. Camile, taj tvoj pozitivan stav me je obasjao! Nekog moram poderati! :))
    Cao, Nato! :*

  6. A vidim ja,Mar,da sva blistaš! :))

  7. Nema da može,Ćamile,ja sam još uvek tu.

    tvrd je orah voćka čudnovata, al je čekić sprava zajebana...
    šalim se malkice :D
    el bila ta izložba što si spremala

  8. Ma,nije bre,to (ako dobri Bog da-tek sledeće godine),a nisam ni počela...ubi me posao.. :P

  9. kakav posao? jes ti inače slikar ili slikaš sam za svoju dušu?

  10. Aman,radim bre u kancelariji pre podne;popodne časovi,a slikam kad imam slobodnog vremena-znači-nikad.
    I nemoj mi u muškom rodu da se obraćaš,već si pedeseti na forumu koji me ubraja u muške!

  11. Hahahaha Znaci, ni ja ne mogu da verujem! Stvarno, sta je vama ljudi... :)))))

  12. greška u kucanju, al' stvarno :D
    mada ja i inače izostavljam slov ko pravi bosanac

  13. Mar,ti si mi svedok,ovo više nije humano! :))))
    Halteri ima da sevaju na avataru,već mi muka pripada! :)))P

    Aj' ćao,društvo,ide Goga da knjava. :)*

  14. aj laku noć >+ blago tebi, meni ne gine cijelu noć raditi elaborat...

  15. Ali, stvarno nema smisla! :))))
    Laku noc, Gogo! :*
    Idem i ja, mozda dodjem malo kasnije. Ovo je pauza samo. Mislim da treca pocinje sa radom za petnaestak minuta.

  16. Yawns
    :ZzZzzZzZzZz:

  17. Treća smena je počela...

  18. Da, to je to vreme.

  19. Mar se javlja na dužnost... :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.