Ko posljednji zadnji 80

  1. Kisa pada, sljive opadaju.... Ccc, nece biti rakije.

  2. Honey, i'm homeee... :)

  3. Dobro vece decace. :)

  4. Kome ti to 'honey', Myth? :)

  5. Dobro je sto su prebacili ovo na Zezanje, posto ste mi svi malo zeznuti... :))

  6. Dobro veče mala pufnasta.. :)

    FMN, zavisi...si zainteresovana? Da te zovem "honey".. :)) :p

  7. I? Šta mi radiš princezo? :)

  8. E, ljudi, zna li neko kad ce sneg?
    Ko je princeza sad? Ova mala sa 'ladnog betona? :)

  9. Myth, ti radi po svom nahođenju, kako god želiš... :)
    A sneg najaviše za sutra, al' koliko vidim, malo sutra!

  10. Za sneg ne znam...pa ti si princeza, bem mu miša!

    Pufnice, kaže Kakana da ništa ne valjaš...i da će da se napijete za Novu godinu.. :p :))

  11. Pa dobro, malo sutra, malo pada prekosutra i taman da se sankamo! ^^
    A ja, to si se prevario, nisam ja princeza, ja sam Pufna. :)
    Sto bre ne valjam!? o.O

  12. FMN, honey, daj vamo pivo...i dođi da gledamo fudbal zajedno, pošto svo već dovoljno prisni...možeš i da me malo izmasiraš kad si već tu... :*

  13. 'Oću, Myth, za tebe mi ništa nije teško...

  14. Ih, vid Pufne što je na kraj srca. Pa valjaš ti, al te ja malo zezam. A ti ne voliš da te ja zezam, nego da budem fini mali dečak koga voliš. A ja sam porastao i imam čak i vozačku. I mislim da sam te video pre neki dan u pekari na Novom Beogradu..eto...tako.. :)

  15. Honey, i malčice se nasmej...:))

    Posle te vodim do manikira, frizera, pa malo sauna, kremice, vežbice, itd...maj litl hani! :*

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.