Prijava

vidite sta radi dobra reklama...

Ja imam najveću močugu u Zetu.... A i u PG, Ledeni je malo dijete za mene

ЈЕБО ТЕ ЛОЛ! КВАДРОЛОЛ! :)))

Stari, to ti je TETRA iliti pandanski lolo

Квадро брате квадро! Иначе ево идеје за дефку!

Квадро брате квадро!

TO ti je teve. Epik fejl matori, epski fajil lolo

него, имате ли ви мочугу?

Е онда мрште!

Močuga je relativni pojam, za dosadaešnjeg zbivanja jas provalio da je močuga pandanski internet kurac...

e sad problematika se javlja saspekta kako jebat preko neta, ja znam za drkularenje i to može ali pandanija je u tome što drk ostaje zaseban ako nemaš web ( pod ovim mislim na web kameru)

tako da slobodno mogu da kažem da močugu nemam, jer ne mogu nispe da transformišem u zbir jedinica i nula, možda i mogu ali bi to onda bilo pandanski

stoga mi ostaje da kažem da je u pitanju parazti, gljivica parazit!

PreLol +

беееееееееез цара, ниси у току. Мочуга није интернет курац. треба ли да ЛИНКУЈЕМ?
Погашен си..

nemoj zajebavš aksene blejavilom nekim tu...

močuga je isključivo internet kurac koji koriste nepandanski likovi sa vuke...
ta defka je ionako govno!

ta defka je ionako govno!

КВАДРОЛОЛ!

Cara™
nemoj zajebavš aksene blejavilom nekim tu...

močuga je isključivo internet kurac koji koriste nepandanski likovi sa vuke...
ta defka je ionako govno!

За тебе не знам, али ја тај израз користим још пре него што сам почео да користим интернет...
Много си нервозно ушао у причу...

sta je vece, mocugica ili kurcina?

Много си нервозно ушао у причу...

Totalni NeLol. Pazi, za neke stvari imam kompromise, ali kada se radi o mom smislu za lupetanje gluposti tu nemam kompromisa tako da sam opravdano nervozan (mada nisam nervozan)

Za mene je močuga net kurac i aj zdrao!

али ја тај израз користим још пре него што сам почео да користим интернет...

Šta sad ovo treba da znači, da si juče uveo net ili da si močugu (više preferiram ŠURU) imao još sa 8 godina tj da si je tako zvao. Kada si ubacio net, aj da čujem od kada koristis net?

sta je vece, mocugica ili kurcina?

hahaha.. Najbolje je odredit da postavi čoek sebi pitanje: Da moraš, čime bi prije da te klepi neko po glavi? Te ono drugo je veće.. Kurčina u mom slučaju..

Не користим дуго нет... Али знам кад сам био клинац и само дркао да су најјачи порнићи били кад црнац изнесе мочугу и развали... Е!