Prijava

Mir oči povadili!!! Nemoj da vam ga izdrvim obojici!
Ju... :))))))

TADIĆA KOD FRIZERAAAAA, NEMA IZVLAČENJA!!!!

Већ је био...
http://vukajlija.com/zabava/posteri/49979

NEBO SE OTVORILOOOOO!!!! STADION JE EKSPLODIRAO!!!!

ZIMONJIĆ, NOVAK, VIKTOR, JANKO

Sva sreca igrala ona drolja, pardon ljodra :)
Da je bio Tsonga bila bi frtutma...
Svaka cast da uknjizimo i taj trofej.

+
Zar nije uobičajeno da ostavljamo ovakve komentare kad nam se nešto sviđa?

Bejah u Areni danas,i mogu vam reci da sam odusevljen.Atmosfera je bila sjajna,nasi teniseri jos bolji,tako da sam izdrzao 5 sati a da nisam ni pomislio na duvan.Jedino mi je smetalo sto je pored mene sedela grupa ljudi koja je dosla na piknik.Deca jure tamo-amo,oni zderu i piju sve i svasta,ostavili su 3 kubika djubreta iza sebe.Momcima svaka cast,bilo je uzivanje gledati ih.Svaka cast i sudiji,jako lepo je naucio srpski i imao je celicne zivce,kad je utisavanje publike u pitanju.

У ком си реду био? :) Какво је било славље?

Iskreno, neki dan sam jebo sve po spisku Đokoviću što izgubi, a danas bi mu poljubio dupe.

Zašto ostavljaš ovako komentare?Ako hoćeš raduj se,za Srbiju je ovo velika stvar,ako nećeš,ne moraš da spamuješ temu.

A tolko mi je delovalo da ćemo i ove godine da ga izduvamo... Samo nek mi se bar još negde izjalove pesimistička očekivanja. Svaka nam čast, zaslužili smo stvarno...

У ком си реду био? :) Какво је било славље?

Bio sam na severnoj strani,sektor 220,red M,7-8 redova od loze.Bilo je slavlje do jaja,ali sam izasao kad su olindrali Noleta,moja ekipa krenula,pa da ne ostajem sam.Nisam video dodelu pehara,jebi ga.

Ok necu vise spemujem.

Лепо. Мада, ово је први пут да не свршавам од среће заједно са остатком нације.

Ok necu vise spemujem.

Hvala. :)

Bio sam na severnoj strani,sektor 220,red M,7-8 redova od loze.Bilo je slavlje do jaja,ali sam izasao kad su olindrali Noleta,moja ekipa krenula,pa da ne ostajem sam.Nisam video dodelu pehara,jebi ga.

Si video na velikom ekranu jednu što liči na Anu Ivanović?Ona bila 1. red,ja mislim.

Bila je Ana,video sam je nakratko kod tunela za izlazak,nosila nekakvu snalu u obliku leptira na glavi.

Bila je Ana,video sam je nakratko kod tunela za izlazak,nosila nekakvu snalu u obliku leptira na glavi.

Što je ne ošišaše,to me buni.Al svejedno,veliki dan za srpski tenis. :)

Bas kad sam izlazio,bilo je pitanje da li da sisaju Jelenu,posto je izasla na teren.Ona bi bas izgledala zanimljivo:).Veliki dan za Sbiju uopste.Svetski smo prvaci,a bicemo i sledece godine.Jedino sto cemo vise igrati u gostima,jer smo sa vecinom igrali kuci.Bilo bi lepo da izvucemo Hrvate,tresla bi se Arena opet,a i bio bi dobar tenis.