Prijava

Auuuuu...kako mi je samo promakla ova zajebancija ođe?!?!?!?!?lolololoo!!!

kolika ti je kita u centimetrima?

Oni sa svetosavlja dušmani neće da odgovore a poslao im ovu srceparajuću priču autoseksualnog jeb ga njemu ne može ni svetosavlje da pomogne

Pod hitno doktoru,opasan spoj u mozgu imas duze.

E vala nek' je otvorena, makar da ostavim komentar, kakav-takav. Mada, kasno sam video da je autor bio prisutan na sajtu samo taj dan kad' je i otvorio, pa neće biti neke konverzacije.

Kako god, ovo JEBE! Samo sebe, ili šta već...

Ja znam ko je Autoseksualac, ali neću da kažem! :)

Ja znam ko je Autoseksualac, ali neću da kažem! :)

Stvarno znaš čiji je dupli? :)

Znam i ja lololo, rekao mi lićno!

Pa daj recite i meni, sto ste tak'i, makar na pvt :))

Meni je ovaj post i dalje nestvarno dobar kolko god puta da ga pročitam

Neprejebiva tema!!

Neprejebiva tema!!

А чек ја га од старта нисам разумео... Чим сам прочитао аутосексуалац, ја сам мислио да он воли да кара ауто... Па реко могу јефтино да му завршим неке шкољке од југа,бмв-а,голфа,мерцедеса, ма шта воли. :D

Пробао сам са девојкама, женама, чак је дошло дотле да пробам и са мушкарцем,

Па јеси пробао са мушкарцем? Ако јеси, ти си онда педер сигурно. Али свака част, исмејао сам се ко луд.

Па јеси пробао са мушкарцем? Ако јеси, ти си онда педер

Opušteno ti si sasvim normalan i ja sam drkao na sebe isto i šminkao se da budem što seksiji i ostalo, čak sam pokušavao sam sebi da popušim ili mi nije kita baš tolika, samo sam uspeo da liznem sam sebi vrh glavića.
Nisam gej ali jebi ga kad sam mnogo sladak ^^
Ne obraćaj pažnju na licemere uživaj u sebi, oni su samo ljubomorni na tvoju lepotu.
♥ >>> I'M SEXY AND I KNOW IT <<< ♥

Moram doživim ovu temu da je vaskoliki vukajlijaški svijet vidi.

Hahaha, kakva tema :)) Al realno, i ako je ozbiljan, čovek i nema neki veliki problem. Uvek će imati sebe. Mogu se zamisliti i mnogo komplikovaniji fetiši.