Prijava

Jaoooooj, pitao sam za neki pravi rezultat ... Ono 965:420
Barali te prolaze na foru. Hocu da vidim maltretiranje protivnika :)

I nakon dugo očekivanog meča, izgubio sam od Orbitala 3 : 1 u setovima.

Usralo ga je gore nego što sam mislio. xD

Jbg...

Neće biti te sreće na sledećem turniru xD

Smenjuj trenera i komplet strucni kadar odmah! :)

xD

Ma jebaću im mater na sledećem turniru. Ovog puta ću da, zapravo, vežbam. (a to nisam radio jbg) xD

Nemoj Barra da im jebeš mater.... Ne valja sex pre velikih takmičenja. Apstiniraj.
:D

Dobro. Jebaću im mater posle takmičenja. xD

Sad si prava Srbenda! Igras dobro samo za klub i sponzorske pare, a za reprezentaciju, nista. :)

Počeo novi turnir.

Mrzi me da šaljem ko sve učestvuje, pa razgledajte ovo:

http://docs.google.com/Doc?id=dcspbv3d_3cbgwnpdd

Trebao sam da imam meč sa Rex nexom, ali se on nije pojavio pa je domaćin turnira, prateek.singla ubacio igrača po imenu jevta666 umesto njega.

Međutim, pre mog meča sa jevtom, saznao sam u isto vreme i prijatnu i neprijatnu vest.

Prijatna vest: jevta666 je Srbin.

Neprijatna vest: Žreb je odlučio tako da se na samom početku bori Srbin protiv Srbina.

Ja sam pobedio jevtu 2:0 u setovima i igram protiv Indijca po imenu Mayur (najverovatnije sutra).

Međutim, nije sve gotovo za jevtu. Ipak je on bio trećeplasirani na januarskom turniru (u februarskom nije učestvovao ali ja jesam i nisam se baš proslavio). Pošto je turnir duplo-eleminacioni, još uvek postoji nada za jevtu da stigne do finala.

Ali dva takmičara iz Srbije na turniru u "Pocket Tanks-u". Izgleda da Srbija dobija još jedan brend. :)

pa.. ali ipak se zna ko je najbolji iz Srbije, right? x)

Zna se... :D

Danas sam igrao četvrtfinalni meč protiv Mayura iz Indije.

Pobedio sam ga 2:1 u setovima i sebi obezbedio prolazak u polufinale.

super :) navijamo za tebe

Ja navijam za to da Barracuda izgubi. Barracuda, viđećeš kako će da te psuju ka' Noleta čim zaređaš nekoliko izgubljenih utakmica. Ti se vadi na to da ti posloga za miša nije odgovarala. Ili da ti je monitor bio previše nagnut unazad.

Jevta666 je pobedio Novozelanđanina Flankattacka u sekundarnom braketu i prošao dalje.

Čestitamo! =)

Hocu ja da igram onlajn. Dajte neke servere,da vas sve razlupam.