Prijava

Апсолутно за.

I šta reći posle 5 meseci, samo to da je čovek preporodio Zvezdu.

reme
Desetka, nama treba prava desetka.

10. decembar 2010

Евандро. :)

Uvek sam bio objektivan pa cu biti i sad. Zvezda trenutno igra mnogo bolje od Partizana.
I ovo prvi put govorim u ovom veku. Gledam igru, ne titule.

A ona stoka od cigana ide sutra na jutarnju liturgiju pa posle da volontira u narodnoj kuhinji pa posle na vecernju, da da.

partizan dobija
navijam za zvezdu ali to ja mislim

Rad, red i disciplina. Još će od Kadua biti igrač. Sviđa mi se što ubacuje klince. Bio je deficit sa štoperima, osetilo se to u 1. derbiju kupa, ali Robi je na to upozoravao u januaru i nisu doveli još jednog štopera. Sada su tu i Vilota i Adi, a Ćosić se popravlja iz utakmice u utakmicu. Još mi nije jasno kako je on otišao u CSKA, ali to je za neku drugu temu.

Баш тако, ред рад и дисциплина, а коначно је лепо и за око. Одлично се показао до сада, штета би била да не узме титулу.

Rosoneri
partizan dobija
navijam za zvezdu ali to ja mislim

zbog ovoga sam se zakačio sa drugom na prošlom derbiju.
razumem da me jebu grobari posle utakmice, i pošteno, imaju pravo.
ali da zvezdaš prognozira da partizan pobedi... e jebiga baš, takav nikad nisam bio. i mislim da nam takvi ne trebaju.

И интересантно да је погодио сва појачања за сад. И Борха и Евандр су се за сад показали одлично.

Važno je da napreduju u igri, a u Evropu će svakako. E sad da li je Liga Evrope ili LŠ, nije toliko ni važno. Važno je da nastave da igraju ovako, da dovedu nekoliko dobrih pojačanja na leto i da zadrže ovu ekipu još nekoliko godina.

Пеки д џем
* reme
Desetka, nama treba prava desetka.
10. decembar 2010

Евандро. :)

Pa rekoh ti ja. Sad je igra odlična, imamo jaku sredinu, inače optimista sam po pitanju derbija, jedino se plašim Partizanovih kontri, ali realno mislim da je Zvezda sada bolja.

zbog ovoga sam se zakačio sa drugom na prošlom derbiju.
razumem da me jebu grobari posle utakmice, i pošteno, imaju pravo.
ali da zvezdaš prognozira da partizan pobedi... e jebiga baš, takav nikad nisam bio. i mislim da nam takvi ne trebaju.

Samo kazem sta ocekujem. Zbog euforije koju sam vidjao ovih dana kako ce iz Zvezda pojebati. Nije nemoguce ni da Partizan zaigra odlicno.
Navijam za zvezdu ali samo sam realan.

I da ne osvojimo titulu Robi treba da ostane...

Robi jebe ljudi, i tačno zna šta fali ovom timu. Igru je doveo na mnogo viši nivo, igrači se trude i napadaju nezavisno od rezultata. Sve ono što smo pisali na početku teme je i uradio. :)

Реално, ми би требали да победимо, и у бољој смо форми и лепше играмо... али то је дерби и никад се не зна. Сигурно да не би требало потценити Партизан, а пошто сам јелте песимиста, очекујем да примимо неки смешан гол/попијемо црвени/они добију пенал, или сл., и да тако испушимо утакмицу.

previše se češa za nos...previše...' je , ja idem na pobijedu, je' češ češ...

A ona stoka od cigana ide sutra na jutarnju liturgiju pa posle da volontira u narodnoj kuhinji pa posle na vecernju, da da.

+1

lažno moralisanje kao svi su odjednom nešto pobožni bla bla, a verujem da nijedan nije otišao ni do crkve, jebalo ih kolektivno razmišljanje, kao ovce su, šta im se naredi tako mora da bude.
totalno sam se razočarao, jebem ti derbi ako nema i delija i grobara, i šta je bilo važnije, da lažno morališu nešto (a pritom je gomila njih tu grešna ko sam đavo), ili da su podržali klub koji vole danas kad im je podrška itekako potrebna.
Druga priča što možda stvarno nije red da se igra danas, al ako se već igra i neće da odlože, čemu onda to lažno moralisanje...pu

Od kako se povredio Evandro nema ko da stane na loptu, nema ko da da pas, počinju greške, igra se raspada, Partizan ima inicijativu. Mnogo nam znači taj čovek. Druga stvar, nadam se da će doći Ninković na leto i da će Robi ostati. A trenutno se osećam k'o govno. Totalno sam jebeno beživotan i smoren jebiga.

Što bi reko gospodin iznad mene, jebeno sam smoren ali dobro, doće i naše vreme kad tad nadam se, pa ću se radovati, ovako ostaje samo nada da će jednog dana biti bolje!

Сигурно да не би требало потценити Партизан, а пошто сам јелте песимиста, очекујем да примимо неки смешан гол/попијемо црвени/они добију пенал, или сл., и да тако испушимо утакмицу.

sietem 1/3, ubode ovo prvo.
gubitak: titula