Prijava

Primetio sam kao i verovatno 90% vas da se u poslednje vreme ljudi registruju samo da bi kačili postere.To je po meni ok, ako ljudi kače normalne postere.
Medjutim 98% postera je teško ,ali baš baš teško sranje, čitajući postove po forumu znam da se i većina vas slaže sa time. Ajde da je to neki humor koji ja ne razumem ili mi ne leži. Ovo je bukvalno iživljavanje i vredjanje inteligencije.

Zbog ovih stvari ja predlažem da uvedete neke sankcije za glupe postere.Onda će ljudi početi da rzmišljaju kad postuju postere.
Bar ja tako mislim.....

PS: Nemojte mi zameriti ako sam upotrebio prejake reči.

Ако мислиш да банујемо за неквалитетне постере, ти нема шансе да буде скоро.

Било би добро да имамо дугме и да можемо некима да онемогућимо функцију прављења постера.

Bez glupih postera ona genijalna tema ne bi postojala.

@Peki Da da to sa dugmetom bi bilo do jaja....Daj stvarno izdejstvujte to DUGME!!

Без постера, неби било ни глупих постера.

A da banujemo autore koji postuju idiotske predloge?

A da banujemo gambija?

@gamby čemu vredjanje?

Било би добро да имамо дугме и да можемо некима да онемогућимо функцију прављења постера.

To i ja kažem date mu poster ban na određeno vreme i ako ponovo pravi glupe postere date mu trajni poster ban do tada ne bi bilo loše da moraš imati odrećeni broj poena da bi pravio poster

ZABRANITI SALABAJZERU DA BANUJE GAMBIJA

Pa to sa delimičnim banovanjem i nije loša ideja, jer umesto da otvara novi nalog neka počne da piše definicije pa da razvije malo mozak.

Pjer88

@gamby čemu vredjanje?

Да, чему вређање форума гамби. И ја сам за бановање схих аутора који постују идиотске предлоге.

Pjer, ne vredjam ja tebe, nego kažem da ti je predlog bezveze...

Ja bih sankcionisala postere, uopšte.

Mada,

Bez glupih postera ona genijalna tema ne bi postojala.

Има већ тема за глупе постере, где се глупи постери стављају на тапет.

Obriši ili zaključaj temu.
Ne zloupotrebljavaj činjenicu da ako ja tebi odgovorim istom merom automatski dobijam ban.

Ajde obrazloži mi zašto je post idiotski?

Kome se ti sad obraćaš, Pjer?

Примећујем да није испоштована форма потребна за отварање теме за предлоге.
Ако већ отварате теме, отварајте их како бог заповеда. Или бар како правила сајта налажу.
И још нешто. Примећујем да све више и више аутора покушава стећи афирмацију на сајту преко форума и путем отварања отрцаних, излизаних и прежваканих тема.
Ништа не предлажем, само констатујем.

@Lullaby Gamby-u

Ako ocete razgovarajte ,ako ne zaključavaj temu....nisam otvorio da bi se prepirao.