Prijava

lulaby znaci ti si za kvantitet a ne za kvalitet? nema veze sta je samo nek se štanca

E janpija, al je šega. Ja sam za ljenčarenje, pobogu. :)

Otvaram podforumsku temu :
"Cenzura je keva"
na kojoj će se davati podrška filtriranju definicija i postera pre objavljivanja

To!! A ja ću da je zaključam! :))

Lullaby tako prema meni a ja sam na "Na koga se ložiš sa sajta" imao samo lepe reči za tebe. ccc

Ma uhvatite vi lijepo Kaizena za usi i naredite da napravi tutorijal za "strucnjake". Kad se neko registruje i ode na "dodaj poster", da mu prvo ispadne uputstvo u par stranica (next, next, next, finish - ne znam kako se ovaj princip naziva, pa eto tako laicki pisem) sve sa invalidskim posterima iz konkurs teme pride da vide kako se to NE radi. Dobro, za ovo poslednje se zezam, al' ako ozbiljno shvatite predlog, vidjecete da ima smisla. A moglo bi se primjeniti i na definicije, umjesto standardno sto pise sa strane. Koga jos od te druzine boli kurac da cita pravila. Ovako bi mozda i obratili paznju.
Eto, standrljah i smandrljah. Valjda me je neko shvatio sta sam htio reci....

па и није баш, ако неко неће да чита, неће читати ни тако. баш је тешко искликтати то некст или i agree или шта већ, а да не бациш поглед. оно са стране је скроз ок, и ко то не чита и направи нешто мимо правила која су му пред носем, бан на одређено време. друго, ако неко нема смисла за хумор, или су му кул клинке с фесбука, њихово лупетање на статусима и слике из вц-а, куце и маце, не можеш њему објаснити да то није смешно, иако њему јесте...

16 BIČEVA po golim ledjima prestupnika! (ozbiljan sam!)

Ma, bitno da si se ti usprotivila, rodio tajo :)

Pa sad si ko Ciklon koji oće da ide da ih bije od kuće do kuće... Filter je keva... lolololo

Izvini Ciklone Janpi je kriv zbunio me, majke mi izvini...
Dakle:

Pa sad si ko Janpi koji oće da ide da ih bije od kuće do kuće... Filter je keva... lolololo

L0L-a za moda, ne sećam se kad je zadnji put neki član ovoliko bio svež a toliko baratao materijom!

Idemo TetraRulez, neka L0L bude u operaciji Poster!

L0L-a za moda, ne sećam se kad je zadnji put neki član ovoliko bio svež a toliko baratao materijom!

S' ti normalan, lik je mislio do pre 2 dana da mu ktitori brišu definicije!

Pekky molim te ubi me na licu mesta nemoj da me jebeš konstanto time. lolololo

S' ti normalan, lik je mislio do pre 2 dana da mu ktitori brišu definicije!

Pekky, ma daj, pa svi grešimo, jebiga i ti slušaš Draganu a ja ti opet dajem pluseve na defke :)

L0L-a do bola!

Ako neko misli da je neki poster glup, neka lepo zvekne minus i produži dalje. Kad su već izgubili 2 sekunde zašto da troše još minut na psovanje nečije keve ili još više na nepotrebnu diskusiju.

urad nije to resenje jer nisu 2 sekunde vec treba utrošiti 10 minuta da naiđes na dobar poster koji ima smisla i ako mu napises da mu je poster sranje i da nece ici na konkurs ponovo ce praviti glupe postere

па што гледаш те постере ако су ти глупи онда ај и ти
чињеница је да највећи део становништва има просечну интелигенцију која није бог зна каква, према томе претпостављам да је и хумор такав, највећим делом допадљив просечно глупом човеку, ебга, а ти ако тражиш нешто генијално, па шта знам, гледај само одабране.

Fora je u tome sto su medju odabranima nekad jos grdji od neodabranih.

Vratite najomiljenije dana!