Prijava

Па не може Гамби да ти закључа тему? Мада ко зна, из Жаркова је....

Ajde obrazloži mi zašto je post idiotski?

1. Зато што ми тако кажемо
2. Већ је била бар једна тема о овоме
3. Санкционишимо ауторе који имају слово џ у аватару
4. Нема образложења позитивних и негативних ефеката
5. Идиотски је

Брате, Дотер је у хејт фазону, ја се више не бих расправљао.

Иначе да не би било да спемујем, предлажем санкције за све постере, сем за 2-3 аутора.

Брате, Дотер је у хејт фазону, ја се више не бих расправљао.

Добро јутро Колумбо, открио си да гово смрди.

Ај сад отварачу тема, прелистај мало овај део подфорума и види које се теме у старту закључавају, које се игноришу, на који ма се тролује, а које имају смисла и све ће ти се само указати.

Па не може Гамби да ти закључа тему? Мада ко зна, из Жаркова је....

Može Gambi, može. Zato i pitam Pjera na koga je mislio, jer ne bih da Gambiju uskratim to zadovoljstvo. :)

Добро јутро Колумбо, открио си да гово смрди

Бежи бре, знамо да ниси хејтер, само се шишаш на зајебано!

Ja ne kapiram zasto ljudi sa sajta stalno imaju nesto protiv da se neko glup registruje i piše glupsoti, brate mili pederi se šetaju po ulicama a glupaci da ne smeju ni postere da kače...

Jebnem ti državu!

predlog:

kad se nekom obrise poster, da mu se onemoguci pravljenje postera na cirka 3 dana

pa kad se ljudi opeku pazice sta prave

Било би добро да имамо дугме и да можемо некима да онемогућимо функцију прављења постера.

i ovo dugme vec postoji, koliko vidim fino radi
http://vukajlija.com/forum/teme/7618?strana=72#post_832468

Ma da, odredite ljudima šta smeju, a šta ne smeju da definišu i kakve postere smeju da prave. Meni su neki glupi posteri toliko loši da su dobri i često se nasmejem kad ih vidim. Zaljučavate sve zabavne teme, forsirate smaračke definicije i smaračke postere. Vukajlija postaje Smarajlija. Prestanite da je uništavate. Ova tema je besmislena i treba je zaključati.

http://www.locksmith-seattle-wa.com/images/LOCK%20logo%20gold.jpg

Oduz'o bi mu i komp.

па шта ако су глупи, чему да служе модови него да бришу то? има и глупих дефиниција колико нећеш па се нико не жали јер њих редовно пречешљавају, а постере често забатале па се ти нагледаш и постера у постеру и разних вулгарности и глупости...

Što je ovaj baja otvorio temu, meni nije jasno... Pravda za krem bananice!!!

"There are no stupid questions, only stupid people"

Nije problem u glupim posterima, nego u tome sto mnogo autori nisu ni svesni da su im posteri glupi. Ja sam jedno vreme jurio bodove i broj definicija, pa me smorilo. U zadnjih 5 meseci sam izbacio svega 20ak definicija i par postera, i svi/sve su prosek. Gomilu toga sam obrisao. Ako autori znaju da je nesto glupo, neka ne izbacuju. Ako ne znaju da li je glupo, neka izbace, pa na osnovu komentara i ocena procene da li je dobro ili nije. A najgori su oni kojima napises da im je defka/poster sra*e, pa te jos izvredjaju i nazovu hejterom. Treba biti i malo samokritican.

слажем се с овим south park-ом

слажем се с зиклоном све до дела кад предлаже. не видим зашто је тако логично да ако имаш пар добрих дефиниција, значи да не можеш да фејлујеш са постером. има пуно људи који или пишу дефке, или праве постере. и добрих и једних и других. не видим зашто би значило да ако неко пише пристијне дефиниције тај би могао да прави добре постере, или обрнуто, ако неко има добра постере, да уме да напише нешто добро.

аха, па фала ви на објашњењу, онда се слажем. многи долазе овде само због постера јер су дефиниције смор, онда то треба сузбити, али не знам зашто постери онда постоје уопште, ако је ово речник сленга... а право речено, није ни речник сленга, већ више просипање фора. или изношење неког става поводом нечега. јако је мало правих дефиниција. чисто сумњам да овде неко дође јер му треба значење неке речи :/ а ово за скор не знам што се мени обраћаш, ја се ту слажем. такође ја знам да имам по 15 минуса на дефкама само зато што се свађам с људима. тачно видим кад ми непосредно након неке расправе неко рокне два минуса. а опет они популарни шта год да напишу добију насловну страну отприлике.
само немој се љутити и викати убудуће, нема потребе, мени кад лепо објасниш све је ок

ovako, kazna za one koji prave glupe postere:
1.ban
2.opsovati mu kevu
3. odbanovati ga i reci mu da je njegova keva urgirala da ga odbanujete
4. dozvoliti da na njegovom posteru mogu da se ostavljaju komentari tipa : "alo majmune jedan, mater ti mrtvu jebem u picku, 200 puta je bila ta slika.

da se razumemo iznervira me kada vidim poster sa komentarom navijaci znaju zasto, komentar stvarno nije potreban i sl, tako da u najmanju ruku bi trebalo da mi bude dozvoljeno da ja njega iznerviram pominjanjem njegove keve. dzaba meni to sto ce neko da obrise kad sam se vec iznervirao.
a moze i npr da mu se preimenuje nick u "keva mu je radodajka" ili "moja mama je milfača" i uz to promeniti mu avatar i staviti kebinu sliku, ili sta god vam padne na pamet