КК Црвена звезда

  1. tomson se raspo omasio sve a jovic bi mogo sada umesto rebrona nista nije pokazao

  2. E do kurca više.

  3. чекај, је л' ово без коша из игре читаву задњу 1/4?

  4. a sada se usrali pa ni ne smeju da sutaju plase se da ce omasiti 100% se simon resi jebem ga u usta

  5. lol marko cvetkovic i mirko kovac sede do parket sad ih uhvatila kamera

  6. eto gudurić nabijem ga na kurac
    ništa nije uradio u poslednjoj
    2 izgubljene lopte kada se lomi utakmica

  7. па јеботе не могу да убаце из игре 15 минута, а он не уводи другог црнца. па ко ће други да врати екипу из канала? сваки пут кад гледам ме овај радоња изнервира. ко да гледам слагалицу.

  8. Ne ne ne ja ne mogu ovo

  9. Mora neki Strazbur da nam se userava u život u svim sportovima već 10 godina mater im mrtvu jebem.

  10. Šlogiraću se jebeno

  11. шта оћеш? гудурић бар узима лопту и иде на кош. јбг, не можеш од клинца очекивати да сад окрене утакмицу. за шта су доводили остале играче'?

  12. Kapune lopta nije ni trebala biti u njegovim rukama jer je nerealno da neizvesnu zavrsnicu jednoh od najbitnijih meceva u el u sezoni zavrsavaju dva klinca na kecu i dvojci(gudura rebron)

  13. Ćao pseto kako si
    Nabijem i tebe i gundulića na kurac. I još ću da pogodim da gubimo sa 6 razlike, nakon vođstva od 20, degenerici mater im jebem oko čega se nerviram koji kurac.

    Edit: Osećam se kao rasni sad, izvinjavam se za ovaj post.

  14. добро се сад сетио да врати томпсона и да играју на цирбеса.

  15. to je druga stvar totalno ali da se ovako izgubi majko moja

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.