КК Црвена звезда

  1. Djevojka ima i Arene i SK. Šta dalje?

  2. Poslao sam gazdi da budem mod. Boh podrzime pliz

  3. hwala makaronac
    ima li negde bas SK3 ono jer ocu sa ocem da gledam pa i komentatora da cujemo i to

  4. Pogledajte na fejsu na stranici "Starija ekipa czv", uglavnom oni okače solidne linkove... Dao bih vam ja, al nisam kotkuće trenutno i prespor mi net na mobu, jedva vam i ovo šaljem. :-/

  5. Šomaro pa nisi valjda mislio da vučićpeder može nešto sam da smisli. Nije on taj kapacitet, nego sačeka da pacijenti sa GTR-a nešto prepametno postuju i onda kopi pejst.

  6. desi gonzo brate. sad te i teško uhvatiti kad si se kamuflirao. šta veli vučićević, kaće opet državni udar?

  7. Pa Prove, prema poslednjim informacijama novi državni udar će uslediti kada velikom vođi to bude bilo potrebno u nekoj bućnosti. Tako bar kaže Vučićević, a mogli smo da vidimo koliko je idiot obavešten lololo

  8. Jbg opet treba uzeti neku bitnu zastavu i izudarati jedno 50 grobara da opet ukapiraju gde su.

  9. Đe vam je tema o vaterpolu?

  10. to nije burek sport, to je burek sa sirom sport

  11. Како да нариктам да гледам на телефону нормално? Комп ми је на сервису, па је телефон све што имам на располагању. Молим, помозите.

  12. To je sport u kome smo vas upravo izjebali i šutnuli nogom napolje iz stana jer sa kurvama ne može drugačije.

    Đe je tema da vas prozivam?

  13. Idi kreči šljive siledžijo bahata! Mrš sa teme stvore!

  14. Himki ce biti jeban, cisto da znate da se ne nervirate previse tokom utakmice

  15. Tejić izgleda neće igrati.

  16. Ne živim ja u pički mater'noj k'o ti pa da krečimo šljive, ljebe mekani, to kod vas još aga uzima trećinu?

  17. Ajde ozrenski ološu, istresi piljevinu iz čizama, pa trk u kladionicu da gledaš evroligu.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.