КК Црвена звезда

  1. Kinzi je tu, pecaroš je tu... Mislim da ispunjavamo sve uslove da se nazovemo institucijom xDDD

  2. Jebem li ga brt, ja očekujem i Ercega lolo

  3. http://i.imgur.com/rLkwDwb.jpg
    Kad vucicupederu pokušava da nabroji sve igrače koji su prošli kroz FMP ove sezone

  4. Морао сам да потражим овај потез. Како га је залепио, сунце ти јебем.

    https://www.youtube.com/watch?v=e0G30u1QunU

  5. хахахаха

    како ово нисам видео досад? изгледа да је са јна од пре 15 година најмање, баш ме занима о коме прича

  6. Будите уз РСБ, чека вас и представљање нашег новог појачања!

    не пратим ове навијачке форуме, па ме занима, шта је ово који клинац, ко сад? петица нека? не знам како бих вам рекао, али ја имам утисак да човић није баш најпоштенији!

  7. Malo sam sad raspolozenije zbog odlaska Vilijamsa...

  8. Ajoj kolko ćemo da zaradimo kad ode za mesec-dva.

    Sramota me kolko nas dobro ide.

  9. Kakav je Kinzi? Ja se ne razumem u košarku baš

  10. Malo slabiji od Gudure

  11. Не зна то нико овде брт, он је играо пре 2 године у партизану, а тад нико од нас није пратио јбг.

    Иди тамо на партизанову тему па питај, они се више разумеју. џД

  12. Ma meni je više ovo proseravanje koliko smo para bacili ove sezone. Bolje da su te pare dali FK za licencu.

  13. Јебо је прошле године у Нижњем, главни им је играч био уз Рочестија. Један од најбољих странаца који је икада играо у Србији, јбг то могу сад да напишем кад није више у Паћи :Д

  14. добро појачање. сад је ово сасвим добар тим

    не видим где нам је још потребан играч, једино да отерамо штиму и доведемо неку скакачку звер. ал' чини ми се да смо регистровали максимум играча за ову сезону

  15. Jasnije mi je sada. Ok je to.
    Samh Štimac je imao 8 skokova u napadu prošlu. Neka ga jbg, ne traži kikirikija. Kontate skeč leb treba a kao kikiriki

  16. генерално такву статистику и може да накупи само против зимића, болчине и сличних балвана. али ајде, одиграо је најбољи меч ове сезоне иако је опет био распад у одбрани. ал' то му је стандард

    п.с добар скеч за кикирики xD

  17. ко брани штимца тај се не разуме баш доста у кошарку

  18. Признаћеш ипак да тајфун није адекватан пример за офанзивне скокове штимца, зар не?
    Нисам гледао јуче, али ако бар 3 његова офанзивна скока нису била после сопствених промашаја - ево не знам.
    Немам ништа против штимца иначе, нека га, само није он играч који може достојно да одмени цирбеса, а овај јадан изгину са 30 минута по утакмици.

    Добар је штимац за аба лигу, то стоји. Тачније - може да прође.

    И још једна ствар, кинси ће да узме неки минут симоновићу, ето одмах зготивих човека, а још није ни крочио на паркет.

  19. Štimac je kośarkaški Bajković.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.