Prijava

још само 33 текме со плеј офа..

Paca nema odbranu, zvezda nema napad. Zali boze oni sto menjaju parket u areni celu noc

рофл који крш од игре

шта се десило са форумом јебем вас форумаши вујаклијаши есте погнинули у палестину
2 од 20 тројке ово ако добијемо и по игри ја сечем куратз

биће зајебана борба за последње место ипак су ту алба и лијон

Srecno smenjivanje duska svima koji slave

Steta, dobro je poceo kad je preuzeo, izgleda da je previse tvrdoglav i sujetac starac, ludi beranac brdjanin #hezno

Vreme je za jubilarni dvaesesti povratak velikog Deja

Штета што није успело преготиван репич је имао
а Деја прелази код нас више пута него што је трифун иванов прешао за цск софију
ајмо рука!

мислим шалу на страну наравно да јасикевичијус преузима ЦЗВ време је за искорак на тренерској позицији

ma šta kurac jasikevičius dolazi fil džekson lagano

он је освајао све са макабијем и оли у домаћој лиги колико видим значи у том смислу ок супер а има и солидан тим на папиру за ЕЛ мислим ако не можемо за 30 утакмица да се угурамо у топ 10 онда ћао бао

Сферопулос офишл

Теодосић ОРОН'О
сличе нема шта

sta je bilo cigani, ne hvalite se da ste pobedili u eypoligi? vidim teo konacno odigrao pristojan mec. bilo je i vreme da prekine sa ovim partijama a la trej jang 20 posto sut uz katastrofalan turnover to assist ratio. nego sta je s ovim simonovicem, mislio sam posle prvog kola da ce da ima ozbiljniju ulogu u timu

evo da se pohvalimo, doveli smo sestog centra koji u proseku postize manje poena no sto dveri uzmu % na izborima

рофл штаће нам овај кад од свих анонимуса примамо по 84 поена јбг

ne znam ali covke ima neki plan sig

imam dobar plan,
moja ljubavi