КК Црвена звезда

  1. Симон је имао несрећу пре две године да буде члан стартне петорке и први избор на крилу после терања Шилба. То је стварно било мучно гледати, поготово што му је замена био нико други него Липовиј. Тад су навијачи постали разочарани његовим способностима у тој мери да нам сад сама његова појава, говор тела, начин шута и играње одбране изазивају неку негативну емоцију. Али ово што је показао од повратка, значи, од почетка ове сезоне, говори да може да буде користан као играч са клупе. Да одради своје минуте у одбрани, узме 3-4 шута у просеку и то је то. Ако уђе супер, ако не, јебига, следећи пут ће. Бар би тако требало реаговати, тако се реагује кад други промаши, али кад он баци једну-две цигле одмах се јавља онај анимозитет... Мало ми га и жао.

  2. Na jednoj strani kritike na racun gudure i brancila? Kome se umire, da cujem?

  3. Hahaha, Pseta nema na temi nakon Gudurinih bravura protiv Bajerna.
    Coa, jel bješe Kuzman ili neko drugi?

  4. Haha ne kažem ja ništa loše ni za Guduru, a daleko bilo za Brančila :)
    I da, mislim da je Simon jedan od boljih igrača ove sezone. Što možda više govori o dosadašnjem delu sezone, ali šta sad.

  5. Evo, ovo što Stevan reče je tačno.

  6. оће ли тонсона да отерају у пичку материну коначно

  7. (Jeste, Kuzman, a čini mi se i još neko posle njega, inače je rokijev nalog)

    Odličan stevanov post, meni je mrsko sa telefona da kucam, ali lepo sročeno odakle animozitet prema simonoviću. Ni ja ne bih imao ništa protiv da on u zvezdi ima ulogu kao u reprezentaciji, dakle 5-7 minuta kao treća trojka, dva minuta na četvorci i da bude neka četvrta opcija u napadu, a u odbrani da mu se lupaju šamari kad se gubi kod preuzimanja i udvajanja. I ne više od toga. Onda bih ga trpeo bez problema, ne bih nikad rekao da je govno.

  8. tonson ostaje jer je tek poceo da igra
    2 puta za redom prebacio granicu u kladijoni

  9. Tompsonova tehnika šuta mi ne govori da je on dobro rješenje za nas. Pitam se koliko je plaćen.

  10. http://i.imgur.com/vaqKPQd.jpg

    FMP sprema slicnu akciju. Besplatno na utakmicu uz primerak informera, karte za koncert Jelene Karleuse, Cece ili Lukasa.

    Uz racun za pretplatu na pinkove kanale ceo semestar u Abi, dok knjiga Anabele Basalo donosi godisnju komplet.

  11. Sa sezonskom možemo u striptiz bar da gledamo tvoju kevu.

  12. Вучко, ви ћете моћи са картом из Народног позоришта на утакмице, али ће вам, како сезона буде одмицала, и атмосфера бити - позоришна. Код нас, како се буде ближио јун, биће више као на концерту Цеце, евентуално Аце Лукаса.

  13. tompson ce biti dobar, ako nista makar je timski igrac i ne zeli da se po svaku cenu namece

    a i ko sto neko rece raste mu br koseva i jos bitnije indeks

  14. а у одбрани је одличан

  15. pa to brt, igra za tim

    inace ocekujem da ih mwill sve poboljsa za nekih 20 posto pogotovo tompsona simona i guduru

  16. vrv i stimeta, cirbesaru ne ocekujem toliko jer i prosle god nisu imali bog zna kakvu saradnju mwill je vise peglao sa bobiskom

  17. Гудурића напљува Јаковљевић код Анђуса малопре.
    Неки гледалац се укључио, хвали Гудуру, а Јаковљевић се нешто мршти, добацује како није уопште добар играч...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.