КК Црвена звезда

  1. Nijedno udvajanje Radonjićevi igrači nisu napravili.

    Realno ovo... Mogao je neko i na Đenku da ga navodi jer sve što je trebalo da se uradi je da se izblokira šut pošto bi na šut išao 99%.

    Ali morate imati u vidu da Radonja igra četvorodimenzionalni šah... siguran sam da je sve to dio jedne za nas obične smrtnike nepojmljive taktike koja će na kraju zvezdu dovesti do plejofa

  2. Radonja oce da svi misle da smo kesa pa da nas potcenjuju i da ih jebemo, ne moze drugacije. Protiv baskonije smo bili favoriti jbg i oni dosli pod punom koncentracijom kako da igramo tako?! Ovako od skora 3-10 do plejofa ima samo 10 vezanih pobeda ajmo bre

  3. Za plejof će prepostavljam trebati 13-16 pobjeda (dakle za #8 poziciju)... Za sada su 2 utakmice izgubljene tako što se u zadnjem napadu nijesu postigli poeni (protiv darušafake i ovo juče), što me navodi da pomislim da se uz još jedno pojačanje i malo uigravanja može prebaciti tih magičnih 50% winrate-a... još ako bi se sad na kraju polusezone uspjeli iznenaditi Real ili CSKA (jer se te dvije utakmice igraju jedna za drugom kod kuće), može se pucati na plejoff...

    EDIT: Ali mora se imati u vidu da bilo da se igra kod kuće ili u gostima utakmice protiv CSKA, Reala, Fenjera i sl. se baš baš teško mogu dobiti, što znači da se maksimalno treba posvetiti utakmicama protiv kojekakvih darušafaka, žalgirisa, bamberga, galatasaraja i sličnih... da se uzmu i pobjede kod kuće i u gostima, to bi bio ključ za plej off

  4. Trebace daleko vise od 13 pobeda, iz razloga sto ce biti timova sa 5-6 pobeda

  5. Cedevita oće Johna Shurnu.

  6. Pa za Aba ligu sa 14 timova obično treba 11-13 pobjeda za osmo mjesto. Istina timovi koji se nalaze pri dnu tabele se kasnije počnu i manje truditi ako im ne treba za koeficijent ili nešto, ali tako će biti i u EL... s tim što ćeš imati više klanja pri sredini jer plejof će tu biti za najboljih osam, što može značiti da će trebati jedna do dvije pobjede više, a možda čak i sa 12... sve u svemu,siguran sam da neće trebati više od 16 pobjeda za prolaz u plejof, to mogu sad da potpišem.

  7. Jeri prenosi neko Zvezdu il se jebavamo po strimovima?

  8. Arenasport SRB 1
    Arenasport BIH
    Arenasport CRO 2
    Arenasport MKD 1
    Arenasport MNE 1
    Siol TV SLO

  9. Hvala brate
    Ja tebe obožavam

  10. Nema na čemu brt, lajkuj mi sliku na fejsu, drug nešto sjebo pa kačio opet

  11. Kakav nesposobnjaković prokleti

  12. 20 razlike na poluvremenu, solidno

  13. 21 razlike na kraju, solidno

  14. Radonja pretekao Vujosevica po broju pobeda u ABA ligi

    ne znam jeli ga preteka ka trener ali ga nije bilo tesko pretec ka coeka .
    (mili., 15. novembar 2016 16:24)

    +1

  15. Sasuvim soridan. Fara

  16. Hahah jebo te jače se 20 puta čuje par delija nego ova mrtva hala koja vevjerovali ili ne zna da viče "DIII-FENS"

  17. Simon jebe mame. Još da uđe u plus.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.