КК Црвена звезда

  1. Objavio je da vas fk u proseku(bez utakmica sa zvezdom i vojvodinom) prati prosecno malo vise od tri soma ljudi. Sto ne igrare u zemunelu, jeftinije je?

  2. A svakako je na nasoj utakmici protiv najgore ekipe u ligi, karpos sokolija, bilo vise ljudi nego na nekim vasim u krovnom takmicenju. Aj budi dobar cuvaj se da te ne prevari neko

  3. Sto ne igrare u zemunelu, jeftinije je?

    I da ne otimate vojno, kad vam je država sagradila i dala + još zemunelo xD

  4. ps, valjda gledate svoj tim, a ne protivnika... kako tipično zvezdaško razmišljanje. Više gledalo nego Partizan? ahahahah

    Mada kapiram žurnal, kad Zvezda igra pred praznim tribinama to i nije iznenadjenje. Vi u EL imate 60% popunjenu halu.

    EDIT: ubedljivo najniža poseta u Aba ove sezone.

  5. Pa ne znam kako da ti objasnim najprostije...evo npr ja jebem bas brutalne picke redovno, jednom dva puta nedeljno a izmedju toga uleti po neka onako korektna picka koja vrhunski pusi i sad kad naidje neki skrndelj ok ponekad pojebes a ponekad prosto nemas elana za taj poduhvat.

    Ja: KKCZ
    Brutalne picke: barselona, armani...
    Losije picke ali vrhunski puse: partizan, cibone...
    Skrndelji: karpos, mzt-i...

  6. kul ako pricas o samom timu zvezde i igracima, ali pricamo o navijacima, masas poente redovno u poslednje vreme

  7. Pa navijaci jebo neposredno. ako nema satisfakcije u uspesima kluba cemu navijanje onda? Trebalo bi da su te sporedne stvari navijanja odavno prosle mator si konj

  8. pa ja upravo o tome i pričam, kud ćeš veće satisfakcije u uspesima kluba nego što Zvezda ima trenutno, nikad u istoriji niste imali bolje rezultate valjda je logično da poseta bude nikad bolja, a ne da obarate negativne rekorde

  9. Ljubav mi je jedina...

    Pričam o Zvezdi naravno :)

  10. znam džukelo od prvog dana da si cigan, samo se praviš:)

  11. pa bio sam cigan, ne krijem to, išao sam čak i na utakmice, na sjever, bio sam onaj šatro navijač, kao pevam i to ali ne bi imao muda da se bijem

  12. krio si, kao ofkovac šatro

  13. ali nisam bio fegetski šatro navijač, na evropskoj tekmi sam bio dva puta, Dinamo Tbilisi 5-2 (to je stvarno trebalo biti, bez patetike, ludnica, eh Dejan Lekić) i Apoel.

    Išao sam na tekme a la Radnički Beograd 800 gledalaca i slično.

  14. to su one tekme gde je bilo toliko malo ljudi na severu da je kop bio ispod krova

  15. Onaj tip tekmi koji je ceo život na JNA

  16. znam o čemu pričaš, sećam se jedne protiv Zvezdare, 150 ljudi pada sneg a ja go se skinuo i pevam pevam i ništa mi nije lepše

  17. Sumnjam u istinitost ove tvrdnje prijatelju

  18. a što se tiče neodlaska na evropske utakmice zvezde, mislim nije da si imao izbora kekeke

  19. A nije, bilo je tekmi dok sam bio išao, Milan, ona grupa kup uefa sa Boltonom i ona sa Romom

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.