КК Црвена звезда

  1. tek malo posle je došla kataklizma

  2. premalo da bi se uzimalo kao reprezentativan uzorak...

  3. Па чак и на тим утакмицама у ''кровном'' европском такмичењу где је била слабија посећеност, Партизан је имао по 3.5, 4к гледалаца. Значи скоро пуна хала.

  4. Pa to nije do posete nego do hale xd

  5. Igramo svaki drugi treci dan koga boli kurac da se ponedeljak vece cima do pionira da gleda zvezda karpos

  6. svi igraju svaki treći dan, ustvari slažem se koga boli kurac da ide i gleda Zvezdu, u EL napune nekih 55% hale jer dolaze organizovano omladina sns, udruženje estradnih umetnika pink fashion i deca sa kosova privremeno u Borči za dž

  7. Slazem se. Zato je broj prodatih godisnjih karata za kkcz veci od prosecne posete fkp

  8. zaboravih dolaze iz nezavisnog novinarskog sindikata žurnal-informer-studiob

  9. Slazem se. Zato je broj prodatih godisnjih karata za kkcz veci od prosecne posete fkp

    a što je još zanimljivije i od posete fkcz i to višestruko

  10. Ko jos prati basket.

    Gledao sam sa dva grobara derbi, malo se sprdao, bas mi bilo zanimljivo kako pene.

    Sve u svemu, raspravljali se od posecenosti, oni krenu da nabrajaju. Ja pogledam sledece dve tekme Partizana, prazan pionir. Pitam ovog sta se desava, kaze 500 din karta.

    Dakle nije problem ljubav prema klubu,nego siromastvo!!!

    I to sve zbog onih 5 posto sto je skinuo Vucic, jebe ne vadi.

  11. Ma kakva rasprava stalno se loze na te posete kao prosle godine na kosarci kad stvarno jesu bili najgledaniji u aba ligi sto zbog bojkota ultrasa zvezdinih sto zbog toga sto su se lozili da ljubav pobijedjuje sve pa kad su primili karindzu na kraju sezone sad ih nema ni za lek. U fudbalu su tek druga kategorija, fazon bore se za top5 u nasoj ligi po poseti taj neki rad. Sportski faktor im je tek kriminalan ja u stvari ne znam koji kurac oni oce debilcina sam sto se i sprdam(kad je bombas u pitanju) sa njima EVO JAVNO OBECAVAM NECU VISE OBRACATI PAZNJU NA NAVIJACE RASPALOG SPORTSKOG DRUSTVA CIJA JE PERJANICA TRENUTNO VESLANJE ILI TAKO NEKI HOKEJ

  12. ne osećam se sprdano, više blago prijatno i osetljivo kao dok brišem kurčinu poluspuštenu i umazanu spermom posle jebanja

  13. onda bi trebalo da si genije, a nisi kao što vidimo

  14. Ja ne pijem, ja gutam

  15. Ja se derem kad svršavam

  16. partnerka je tiha berovatno box

  17. Pa da, ne oseća nísta :-(

  18. Jutros si rekao 60%, sad 55% na kraju jbte prazna hala. 14.5 k ljudi na 18k kapiceta je oko 80%. To je protiv Armanija. A sinoć neka je bilo i 1000 ljudi je opet ok, jer em je ponedeljak, em nemaju se pare baš za svaku utakmicu, em je to opet koliko toliko pristojan broj jer je vas protiv Golden stejta iz Belgije gledalo fazon 2500, ako je i toliko bilo. Ako već nećeš da niko komentariše vašu posetu, zašto tebe toliko zabole za našu? Vidi, da je u hali 1 čovek koji je Zvezdaš više vredi od vaših 500 na jugu, jer je 498 sa druge navijačke tribine, a 2 se lože da su neki kurac. Vi ste Anži iz Bg-a. Kad ste napipali kintu, napravili ste neki rezultat, a pre toga ste bili lipov kurac sa fazon 5 titula, znači no money no parti pa ste izduvali i za rezultat i za navijače. Kaži mi jednog reprezentativca Srbije u poslednjih 15godina koga je Partizan napravio, znači od pionira do seniora da je bio kod vas. Eto, toliko od mene, dalje se obazirem na tvoje postove.

  19. е, овај можда није ћилмо, али ће да буде кад порасте.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.