КК Црвена звезда

  1. Hahah Stevčo uspio u životu

  2. igra borisa simanic opaaa

  3. dizem ruke od mitrovica debila, ne moze vola da ubode protiv karposa zicere masi debilko poludebilni

  4. ja bjelicu i guduru pogodio KO MOT NO, ali imam nas i u hendikepu, +23 mi treba xD

  5. ja izmedju bjelice i kuzmica ovaj put stavim kuzmica(a od pocetka sezone bjelicu forsiram konstantno xd) izmedju gudure i simona uzeo dozivotnog kapitena i izmedju djenke i jovica izaberem jovica sta reci osim kocka je to moj druze da ne pominjem da sam nabacio i singlic jedan sa dodatnim hendikepom treba mi 25 razlike haha

  6. у моцарту додатни хендикеп био 25.5, ззевда победила само једном ове сезоне неког са 25 разлике, Х2. видим сад на полувремену нерешено, е да га јебем ако их надрукају сад

  7. pa znam koliko je bio, to sam odigrao hahaha zao mi ostatka tiketa ovo mi prva moracu da ponovim jbg

  8. hhahhahahahahahahah simon bog otac

  9. Šta radi ovaj čovek

  10. hahaha, simonovo polaganje u kontri je u stvari trojka u tranziciji

  11. El ima nekih novosti oko igrača na poziciji crnca, ne može ovo sa Mitrovićem više, čovek u poslednje dve utakmice Evrolige imao 2 poena i 1 skok ukupno ili tako nešto, sad evo vidim povredio se, dajte neku zver-četvorku

  12. doci ce na polusezonu jbg kad ima duplo manje plata moze da dodje duplo bolji igrac xd

  13. somi-proci ce xd

  14. dragan labovic-sjebao somija je xd

  15. simanic-bolji od luke mitrovica je

  16. njihov trener-fras dobio je

  17. hahah a jbg navikao sam šta...pao sam i na štimaru za poen, tako da ono

  18. jel objavio žurnal da je bilo oko 250 ljudi na utakmici?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.