КК Црвена звезда

  1. Ovo što Kliner kaže

  2. Kakav je ovaj bombas internet pravoslavac.

    Aranđel je, nekrstu, a ti prebrojavaš publiku na Zvezda - Karpoš.

  3. ne osećam se sprdano, više blago prijatno i osetljivo kao dok brišem kurčinu poluspuštenu i umazanu spermom posle jebanja

    Pazi sad ovaj Seltik skeč iz trećeg osnovne:
    Čiju? hehehehe

  4. znam o čemu pričaš, sećam se jedne protiv Zvezdare, 150 ljudi pada sneg a ja go se skinuo i pevam pevam i ništa mi nije lepše

    http://www.scoresway.com/?sport=soccer&page=match&id=155270
    Lažeš kurvo, plakao si.
    Jebeni Bulbulderac, trenirao sam tamo u to vreme kao klinac. Uđu na godinu dana u prvu ligu i samo vama uzmu bodove. Lololo

  5. znam o čemu pričaš, sećam se jedne protiv Zvezdare, 150 ljudi pada sneg a ja go se skinuo i pevam pevam i ništa mi nije lepše

    Ljuto trolovanje ala reme

  6. Da napomenem da sam išao na patlidžanove nastupe onomad dok je trener bio Ješić, imo Nikolova za golmana i psihijatra...bio ulaz dž i umiro sam od smeha koliko su navijači prozivali ješu i ostale

  7. Glavni pominju te na temi fajt prasad vs. ker i zaista bih cenio tvoje mišljenje u ovoj plemenitoj borbi.

  8. Како то да кровна организација која организује једино легитимно европско кошаркашко такмичење сада тражи мјесто у једном приватном такмичењу?

    Ја сам ево збуњен нешто, не знам штасе дешаје.

  9. Sad će bombona da ti objasni, evo ga piše kontraargument.

  10. Њега чекам.

  11. Radonjizam

    Rekli ste da će biti Kalemegdan u junu i bio je. Rekli ste da će Zvezda pobediti Partizan i pobedila je. Zato vas pitam, da li će Zvezda osvojiti Evroligu?

    Još mi se nije javilo...

  12. Ocekujem danas dosta koseva i sa jedne i sa druge strane.

  13. Da ti Bog da zdravlja i sreće

  14. Je li kasni vama zvuk na svim ovim strimovima?

    edit: #3 strim fino radi zvuk zapravo..

  15. dada, kasni, al slika, a ne zvuk xD

  16. Solidan Boriša, nije uopšte bio rupa do sad. A i sa dva poena, izjednačio je učinak Mitrovića iz prethodne dve utakmice, još samo jedan i nadmašiće ga. I u skokovima, ima jedan, a toliko je imao i Mitrović na prethodne dve. Startni krilni centar ima ukupno 2 poena i 1 skok u dva meča, strašno.

  17. митровић - го курац