КК Црвена звезда

  1. Kakva small ball postava na kraju - Jović, Lazić, Gudurić, Dangubić i Simonović, spavaš li mirno, Golden Stejt Voriorsu? Možda će morati još i više da je koristi, pošto Bjelica ima problema sa faulovima, Kuzmić ima problem da ne izgubi loptu čim je dobije, a skok ionako ne možemo nijedan da pokupimo, ko god da je na terenu, pa nije ni važno.

  2. добро да се нису одлепили на 15+ с овим гурањем судија, наши остали мирни, а вратиће судије макар мало ваљда јебемуматер, не морају ни да врате, само нека буде уједначено суђење, као у првој, и ту смо.

  3. Mislim realno djeluje mi raspoloženiji Efes od Zvezde u drugoj četvrtini mnogo, ali mislim da bi se i zvezda malo digla da nije frka igrače od faulova... Oni više ne šutiraju trojke da bi stigli zaostatak nego da im ne bi svirali faul u napadu haha

    добро да се нису одлепили на 15+ с овим гурањем судија, наши остали мирни, а вратиће судије макар мало ваљда јебемуматер, не морају ни да врате, само нека буде уједначено суђење, као у првој, и ту смо.

    Sad će vjrv popričati malo na poluvremenu i pogledati snimke... plus ovaj glavni da popije neki redbul ili (tursku) kafu i možemo se nadati haha

  4. Mi i ne igramo toliko loše, osim par ničim izazvano izgubljenih lopti Kuzmića u napadu i nepostojećeg skoka. Solidno lopta kruži, bilo je bar otvorenih promašenih trojki, dvojke maltene i ne mašimo, sad odbrana, jebiga, kad im non stop izmišljaju faulove i kad nema skoka, ne može ni da dođe do izražaja. Ali stiže se ovo lagano.

  5. Sudije bi mogle malo da olabave,
    Ne bi bilo loše...

  6. Sportske himne
    Delije - Himna Crvene Zvezde

    Ovaj tekst je pregledan 43 905 puta
    Sve sto smo zeleli
    sve sto smo hteli
    to su nam dali
    crveno-beli

    Mladici borovi
    devojke jele
    bore se posteno
    za crveno-bele
    hej, hej, hej, hej

    Crvena Zvezda
    na nebu sja
    Crvenu Zvezdu
    volim i ja

    Crvena Zvezda
    to nas je tim
    hej, Zvezda, Crvena, Crvena
    hej, Zvezda, hej

  7. Toliko o olabavljivanju kriterijuma...

  8. Ovo nesportska?! Pa jebo sam im majku, gde je Miličić kad ti treba

  9. Хахаха па дајте нам 10 поена за један напад јеботе

  10. Sad bi stvarno legao jedan Miličić zvezdi da ove sudije malo primire

    EDIT:

    Ovo nesportska?! Pa jebo sam im majku, gde je Miličić kad ti treba

    Haha je li Š̶p̶a̶n̶a̶c̶ Italijan ovaj?

  11. Nisam video ko je sudio, ali ono je presmešno.

  12. Italijani su katolici a svi dobro znamo koliko katolici vole Srbe....

  13. Bukv mi draže da izgubimo 40 razlike pošteno nego ovako jajarski da nas drkaju.

  14. Koji Italijan, sude Španac, Nemac i Grk, ne?

  15. Koji Italijan, sude Španac, Nemac i Grk, ne?

    Mislim zbog onog Darkovog "Jebaću mu i ćerku ako ima, mamu mu jebem italijansku"