КК Црвена звезда

  1. dada, kasni, al slika, a ne zvuk xD

    Ma to da haha. To je najgore, kad se izložiš da vidiš kako će se završiti akcija a komentator već kaže unpirjed je li ušlo ili nije.

  2. Inače viđećete za Simanića, njemu samo treba da pusti neku bradicu i biće sasvim solidan igrač.

  3. митровић - го курац

    Dobro, jeste bio neprimetan u napadu i skoku, al nije baš da ga je neko odučio od košarke i na defanzivnom delu khmnikolomelikhm.

    A za Simanića nemam nimalo sumnji, samo je pitanje da li hoćemo da trpimo te njegove bubice (kojih mora da bude, mlad igrač, jbg) i u Evroligi, možda nije loše da ode negde na pozajmicu da mu poraste bradica tamo. Ili da igra pre Mitrovića, kontam da ovoga što je on radio u poslednje vreme lošije ne može.

  4. Ovaj sudija će baš morati fino da pregleda svoje greške na poluvremenu...

  5. Pogledam mu sestru ja kao stevčo devojke na bazenu.

  6. Zajebano je što Bjelica ima 3 lične a sudija izgleda naginje ka Efesu... Ne bi me čudilo da mu svira još nešto sasvim čisto u napadu pod košem

  7. Predoziram mu i cerku i sestru i.... i i i majku xD

  8. ljudi ja gotivim Vilija više nego iko, i mislim da će ostati jedna od legendi zvezde ali sad trenutno mu se trebamo zahvaliti...

  9. U prvih 6 minuta meča ne sudi nijedan jedini faul, posle nam svira kad ih popreko pogledamo. Simon stvarno lud haha.

  10. nikad laganiji plus na Guduru i minus na Simona

  11. Imaju više skokova u napadu nego mi u odbrani, a mi nemamo nijedan u napadu.

  12. Brt možda ovom sudiji kasni slika?

  13. Haha stvarno. De nek im svira još neki glup faul, malo ih je bilo.

  14. ovo je sad već bezobrazno

  15. Јебем ти суђење, какви дебили, маму им јебем глупу!

  16. pa šta se čudite, kao da ne znate pun naziv Evrolige....

    TURKISH Airlines Eurolegue...e tako gospodo, a vi samo nastavite da verujte da i za male postoje jednaki uslovi.

  17. Изгубићемо због фаула глупавих

  18. Likovi na četu na strimu prete Turcima da će im СРБСКА ЧАСТ vratiti za onih 500 godina

    <333

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.