КК Црвена звезда

  1. Mi nemamo akciju nijednu

  2. Ja sam čuo da Mitrović mora da igra jer njegov menadžer ima neki dil sa Čovićem. Lik je suvlasnik Rogenart pekare

  3. Добар је волтерс само му пред улазак треба објаснити правила кошарке

  4. 5 puta im prolazi ista kombinacija i 4 puta sami gađaju iz ugla. Jes kriv sudija

    Pa jeste Boh, ide ih šut jebi ga... ali da nije bilo preseravanja sudijskog sad ne bi bilo 13 nego eventualno 5 razlike... i to ne računajući psihološki efekat suđenj

  5. Mitrovic je dobar i kulturan decko, mogao bi da se oproba kao konobar u nekom elitnom restoranu, realno kosarka nije za njega barem ne evroligaska, neko drugorazredno FIBA takmicenje eventualno ali kao treca opcija na svojoj poziciji

  6. ^ može i Dangubić sa njim

  7. Neko kao gde igra Partizan hahahah

  8. Simon će sad jednu Klej Tompsonovsku četvrtinu da odigra hahah

  9. Kako je glup ko kurac ovaj Volters, ne zna ni pravila košarke haha bravo, Cico, baš si to lepo rekao.

  10. A za Mitrovića jeste neko krovno takmičenje, da

  11. neko drugorazredno FIBA takmicenje

    Misliš Fiba Europe Cup? Jer krovno je takmičenje Fiba Champions League, khm pade mi na pamet, pošto je paća sa ovim skorom bliže ispadanju nego prolasku dalje, mogu li da ispadnu u Fiba Europe Cup? :)

    EDIT SIMON KAPITEN!

  12. Može i Kevin Lav četvrtina, ne mora prejako za ove slepce :)

  13. Sad se setih Tejica kad sam spomenio Mitrovica, gledao sam ga malo prosle godine na Adi, kako je covek sav nekako mlitav i bezlican, zato za razliku od naseg sadanjeg kapitena ne moze biti konobar, ne bi se leba najeo od baksisa

  14. Da će ovaj prestati da frkće u mikrofon brate...

  15. na sve ovo i to frktanje me toliko nervira, znaci izvadi mikrofon iz leve nozdrve paore

  16. Koliki je udeo sudija u pobedi Efesa? Čujem da je očajno suđenje, barem u vašu korist.

  17. Hhaha pa Lazić mora bar jednom po utakmici da izleti preko reklama haha

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.