КК Црвена звезда

  1. Koliki je udeo sudija u pobedi Efesa? Čujem da je očajno suđenje, barem u vašu korist.

    Nije još pobjeda brate, maloprije zamalo spustili na 3 razlike... ali ako se nastavi ovako, pa jedno 40-50% su sudije krive. Jeste bolji bio Efes do sad ali tu ima uticaja i psiha kod suđenja,... dok se nije ušlo u probleme sa faulovima zvjezda je mnogo konkretnije djelovala po meni

  2. A jebiga to je uvek prisutan problem igranja TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE takmičenja u sred Turske.

  3. kakvo polivanje, ne pa ja ne mogu, pogledajte ovaj ulaz Bjelice malopre, antikosarkaski, kao da ima 43 godine aj bezi, grbavac

  4. Pa kolko izgubljenih lopti u zadnjih 3 minuta... A fazon bilo je 10-2 u ukradenim loptama za zvezdu

  5. Ja mislim da je sad pobeda haha. Ajde bar Simone uđi u plus, još jedna trojčica ti treba.

  6. ajde rine majmunčino nemoj da pokušavaš da glumiš gvozdena ovde jebaću te po sred usta tih balavih

  7. Mada teško će u plus kad nije na terenu

  8. izveo ga usao je Borisa

  9. Kakvo je to ime Boriša, tako su se zvali knezovi slovenski u 6 veku. Dobro se ne zove Mužjan ili Radok

  10. Pritisak mi je na trista

  11. Слепи
    ajde rine majmunčino nemoj da pokušavaš da glumiš gvozdena ovde jebaću te po sred usta tih balavih

    aahahahahahahahahahahahaha

  12. Ja gore sudjenje dugo nisam video, nikad nisam kenjao sudije kme kme znate to i vi ali za ovo nemam reci

  13. Koliko govnarski ovo sutiranje u zadnjoj sekundi kad je sve vec gotovo.

  14. ja sam video, ono kad je Milijašu poništan gol zbog nepostojećeg ofsajda od dva metra (antimetra)

  15. Najgora utakmica ikada.

  16. ban Boric ozenio cerku zupana Borise ljeta gospodnje 727god. Borisa je kasnije ratovao za knezom Zahumskim oko Stona i Peljesca.

    Tako nekako zvuci.

  17. Nije govnarski, Fađo, može da bude važna koš razlika u nekim međusobnim duelima, krugovima. Odo ja da pratim šah, jebiga, tu se bar retko nerviram zbog suđenja, komentatora ili zato što crnac-rival dominira. Ovo poslednje je naročito retka pojava.

  18. Najgora utakmica ikada.

    Ali stvarno nekako prejadna utakmica brate... baš nekako bez energije... valjda jer Zvezda nije igrala (ili bolje reći nije mogla da igra) svoju odbranu... plus prejadna atmosfera i ona dvorana što imam osjećaj miriše na pseću pišaću iako izgleda pristojnno

  19. It's not about how you fall.

    It's about how quick can you get up and continue

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.