КК Црвена звезда

  1. Ох не, какав губитак. РИПчина Симонаро.

  2. Koja sam malerčina jebena auuuu

  3. Brate mili, pa jesi li lud jebemu

  4. Kad je i meni krivo što simon izlazi, možete misliti koliko je loš potez ovo bio.

  5. Да, јебени Џенкинс не може да се састави.
    Милакнис и онај центар ћелав с брадом докторски. Овог Мотума бих изударао, таква му је фаца нека.
    Симоновић глуперда испао јебига.

  6. Обично се ово не свира ако је играч пред искључењем, али ето, Ватикански лоби је јак.

  7. Ovo je prava situacija da čoek kaže "Brate.."

  8. Opet nas uništavaju u skokovima, daj dovodite tog crnca na krilnom centru ili centru

  9. Судија пропо

  10. Судији желим све најгоре у животу!

  11. Хахахахаха какав је Митровић пацијент

  12. Meni je sve teže da gledam zvezdu zbog ovako očajnog skoka, nabijaju mi pritisak na 300 kad im skaču ovako pod košem i kupe ofanzivne skokove.

  13. А не мош са Литванцима да одиграш нормалну утакмицу, да није мртва и на пола коша, кош

  14. PA VRATI KUZMIĆA JEBO TI PAS MATER VIDI ŠTA TI RADI JEBENI KAVALIAUSKAS, ALO DEBILČINO

  15. Nema ovde leba, da je Simon tu da zvekne par komada pa i da se nadam.

  16. Pa jebo vas skok više, prošlo kolo vam je Efes decu pravio, ali ajde, oni su crnci, ko vam ovde skače jebote, Vesterman ima 7 komada

  17. HAHA KO DA TROJKU MORA NAPOLJE!

  18. БУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУМ

    РАМПААААААААААААААА

  19. АМА ТАКО ЈЕ БРЕ ЈЕБИИИИИИИИИИИИИИИ

  20. Пораз по пораз и МУТАНТ мора да умре. СВАКИ ОВАКАВ ПОРАЗ ЗВЕЗДЕ ЈЕ ПРАЗНИК

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.