Prijava

za koga ćeš ti dulo ahahahaha

za koga ce covic navijati
stariji

ja navijam da crnogosko govedo ode šomi samo toliko

tako sam i ja navijao da ode zmago sagadin

znači radovaćeš se tek za petnaestak godina

Sad kad čović legenda sredi fmp-u (ne čekaj, radničkom, ne ne zvezdi, ne, ma jbg sad uglavnom timu gde mu sin igra) titulu, kakva fešta bi bila ja navijam za fmp

dabogda vam kuca izgorela

Чекај, који су наши у финалу?

mogu komotno i igraci da se menjaju na poluvremenu.malo za ove,pa za one.
ko ono kada se oprastaju igraci.zidan igra prvo za real,pa u drugom sa drugarima protiv reala.

kako god, ovo coravom svakako nije trebalo, bez obzira sa kakvih pozicija moci i novca nastupas, Zvezda ce platiti izivljavanje Vucicevo, a coravog ce da boli kurac

Bonbaš je onaj lik iz crtanih filmova što je zao pa kad ga ovi što su dobri pobede na kraju on gleda u pravcu gledaoca, maše pesnicom gore-dole i dere se "osveti ću vam se, platiće te mi za ovo" i u sledećoj epizodi prođe isto.

Bonbaš je onaj ćelavi iz kengura košarkaša, naši su kenguri košarkaši, Jović je onaj u crvenom što nisu mogli da se sastave bez njega.

jebacemo vas samo dule da izleci dijabetes

Sta oces bre ti picko znas ti ko sam ja

bombas
kako god, ovo coravom svakako nije trebalo, bez obzira sa kakvih pozicija moci i novca nastupas, Zvezda ce platiti izivljavanje Vucicevo, a coravog ce da boli kurac

HAHAHA kakav jadnik šta je trebalo FMP da vas pusti?

ahahah bombi ne zna gde bije, uzrujl se

Ja se bojim da će bombas biti u pravu i da će nam se ovo obiti o glavu... Čekajte samo, evo za par meseci će se već pokazati...

Ono sto vi ne kapirate jeste sportska higijena, Partizan nikad ne bi dozvolio da Teleoptik dobija Zvezdu u fudbalu, ne kazem da je bilo ko trebalo da pusti bilo koga, samo postoji zdrava logika i pamet koje nema u slucaju coravog patuljka. On preko Zvezde vodi licne ratove, nece on na kraju ispastati nego ta Zvezda.

Jer budimo realni, ovo sa FMP-om i Zvezdom u finalu je skandalcina u rangu Obiliceve titule i to ce se pricati sto godina