КК Црвена звезда

  1. Kešelj je čovek amater, neshvatljivo i neozbiljno da jedna evroligaška ekipa potpiše takvog igrača, kao mene da su uzeli

  2. Дукка брате није се од њега очекивало ко зна шта већ како је реко ваљда Живојин фазон 2/4 тројке и добру одбрану да одигра шта

  3. Kao da im je nemam pojma neki menadžer možda to postavio kao možebiti uslov da dovedu naprimer nekog njegovog drugog igrača

  4. Има бар банџу и фазон 2 асистенције ХД

  5. A i koga briga, protiv MZT možeš verovatno i ti da igraš. Ne može baš Pseto jer čujem da je on baš loš, ali neki prosečan amater, što da ne

  6. Koja bre odbrana i trojke, on prošle godine u belgijskom Ostendeu nije imao tih 6 poena potrebnih za dve trojke

  7. ахахахха па не знам појма ни оклен је доша јбг после ове текме се види да не може да игра занас

  8. ма хиљаду баш ме занима колико ће још бити он ту

  9. Vialpando
    Дукка брате није се од њега очекивало ко зна шта већ како је реко ваљда Живојин фазон 2/4 тројке и добру одбрану да одигра шта

    Ne može, nije igrao takmičarske utakmice koliko dugo, gledao sam čini mi se drugu utakmicu u aba ligi ne sećam se, tačno se vidi na ulaz kad krene da ne zna, nema tu rutinu, zbuni se šta da uradi, kod šuta nema samopouzdanje, ma ljudi amater 1/1

  10. lečki_mrav

    Kao da im je nemam pojma neki menadžer možda to postavio kao možebiti uslov da dovedu naprimer nekog njegovog drugog igrača

    :D

  11. Космајац
    Simon > 13 Kešelja

    Brate, trenutno Simon > 20 Kešelja, eto tolika je razlika

  12. па ја не знам појма једино у ФМП да се челичи или тако нешто..

  13. Kakav Fmp u kobasice konjske

  14. ма то није ни за АБА негде нека оде у неку британију

  15. јел дангубић још увек у тиму?

  16. Игро данас први пут посље повреде..

  17. radičević dabl dabl, o jebem ti i ligu i sve

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.