КК Црвена звезда

  1. Колика је квота да кешељ поентира знали тко?

  2. Индијанштина тешка од баскета. Треба се навићи на ово након гранитне одбране од прошле године. Просто пожелим да гледам Симона како маше својим ручицама...

  3. Pa jebate, ja sam mislio bice puno cele godine a za fajnal for ce da se napravi kosarkaski teren na marakani, sta je ovo kako ovo kad dzidipi nikad bolji nije bio

  4. не дамо се ХД

  5. Desili se dobric i davidovac. Steta sto je vratio rocestija pa nas opet pune kako oce, trebao je da ih ispostuje do kraja muda bi im bila do poda

  6. у кошарки ето то се десило а за ову џеву не знам појма

  7. како нас јеахбу под кошем

  8. Kako Dangubiću nikako ne narastu ta muda

  9. Ne jebu nas pod kosem...

  10. kolko je bilo do jaja pre pola sata kad me boleo kurac za ove što nisam neki antifa sjw peder ili rabadžija na dve iljade metara nadmorske pa da me boli kurac za sport i ko ga izmisli u pičku materinu

  11. био би ред да прекинемо низ од 4 пораза имамо шансу ал јопет дост тешко ХД

  12. хаха 3 секунде не можемо се одбранимо

  13. na dm satu jašar isplači se biće ti lakše nije dobar znak def

  14. Završnica u našem stilu

  15. Понад класични.

  16. За похвалу Добрић у оба правца и нападачки учинак Давидовца и Лесора. Остало очај.

  17. Rocesti totalno van utakmicee... Covek postavlja napad u trenucima kad jurimo brz kos... O zivote..

  18. Unistili nas centralnim pikom kad je rocesti na terenu

  19. Tilmo kako se u 2017 godini resava kad neko smara na forumu dodjes kuci i ubijes ga?
    Lol jebeni

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.