Prijava

еве га саво лешић против нас гледали итко децхко

лазо 8 појена две трице у 4 минути браwо!

рутина, кешељ јебени ни 1 секунду ове сезоне није одиграхо жјее

Јанкета изгледа потписо за Паћу, тако бар нркр стр типа днецна д кошарке кажу аџаџаџа.

Aj prevedi šta si napisao, leba ti.

јбт који курац, а добро, бејах на фону.
Јанковић у Паћи, тако бар јављају странице типа дневна доза кошарке и сличне њој.

Јанковић у Партизану? Па ми смо онда добили још једно појачање.

Па тако јављају Фендеру џД
Није њега Алимпије џаба терао са клупе, тип је изгледа будак неки, фаулови у нападу ма све што не треба радија леле.

A ovo onaj što igro za vas a nikad nije hteo da igra za vas fazon?

Знао је Алимпије са ким морам то рећи

Ne znam zasto mislim da je Jankovic slicnog mentalnog sklopa kao Nastic. Sta li im rade po tim amerikama ne znam, ali deluje kao da nije cist s mozgom

Ма АБА лига офишл страница објавила, прешао је нема шта.
Па Амери су то, ломе људе па то ти је.

Ja licno ne bih voleo da delim svlacionicu sa likom koji deluje da ce svakog trenutka da izvrsi teksaski masakr

Kako lepo ga razigravaju godinu dana, placaju mu plate, spremaju ga za jednu od top domacih cetvorki i onda dodje Partizan i uzme ga za dz. A coravi se iskida godinama da vrati bar jednog da otme Partizanu, hahaha.

да баш је разигран џаџаџааџаџ

pa dobro, zato će na rate biti plaćen, a ne odjednom

Ма какви то је поклон вама, најјаче да нама значи 300 иљада, а Косово можемо да продамо у сваком тернутку ето.

Ne znam zasto mislim da je Jankovic slicnog mentalnog sklopa kao Nastic. Sta li im rade po tim amerikama ne znam, ali deluje kao da nije cist s mozgom

Znam mnogo takvih likova koji su otisli u Ameriku da bi igrali basket na koledzu. Od tih mnogo koje znam, mozda jedan ili dvojica imaju da kazes nesto vece od zrna graska u vugli. I ti sto imaju, skontaju posle godinu dana da nisu u tih 0,05% koji ce da kidaju kosarku i koji su spremni da se posvete tome do koske da bi izgradili ako ne NBA, onda makar solidnu evropsku karijeru. I kad skontaju, onda batale basket i krenu u neku drugu pricu. Jebiga, u Americi si i ako si iole snalazljiv naci ces nesto drugo. Jebu glupe amerikanke, gudraju se, piju, na kraju nadju manje-vise dobar posao i boli ih kurac. Oni gluplji i manje snalazljivi se vrate nazad u Srbiju. A oni najgluplji guraju basket do kraja. Takvi su ti Nastic i Jankovic. Nimalo me ne cudi sto nijedan od nasih kosarkasa u NBA nije tamo zavrsio preko koledza nego je bar sezonu-dve igrao u Evropi. Nece se Partizan najesti leba od Jankovica, zivi bili pa videli.