Prijava

A koj kurac jebu nas svi

4 0 смо имали скор ја мислим, сад 4 4, а немој ХД, бар АБА лигу играмо добро, ако нам Тринкијери одвали шамар са Паћом верујем да ће бити погрома у клубу.

Bez 4 možemo.

Čoviću junioru da se ne ljubimo..

А не мрзим ај Човкета искрено, штавише, подржавам га, али, он једноставно не може да се снађе у Звезди, у ФМПу друга прича, али Звезда, никако.
Верујем да се чека само меч са Паћом, ако изгубимо, биће неких одлазака и долазака, можда хД, ако добијемо све врхстра, најбоља екипа тренер итдитд

Biće pojačanja pre Božića

А и овај Томић конст. врти 7 играча па дај брате уфурај Кешеља буразера ненадића давидовца јебо ти ја матер како ме нервира.

Вузи
а и овај Томић, човек игра са 7 играча од почетка сезоне, Ристић не игра, Давидовац као повређен па не игра бла бла, овај Шиманић не може ништа да погоди, јбг, кошарка је давно умрла.

pre 6 dana

Ето колико ме нервира не могу рођеног поста да се сетим :(

ео имам ја овде увијек гледам, врв ће бити и против радничког на овом линку.

Елем, не гледам добија паћо ово између 8-13 разлике уздравље!

Jebe nas paća. Al Novica ludica se busa u grudi, to je siguran znak da im navkači maler.

када сам видео две тројке јанковића одма сам знао да је ту крај, нисам ја луд да слушам дебилно гробарско навијање на утакмици против клуба који је основан 2011е :)))

Jebe nas paća. Al Novica ludica se busa u grudi, to je siguran znak da im navkači maler.

tilmo vizionar

ne, definitivno, dobili il izgubili, evropska klupska kosarka, a s njom i domaca, postaje sport manje bitan od golfa

То је одавно јасно.

nema veze, makar smo obrisali masan kurac o trsavu kosicu zabarske prevare od trenera