Prijava

gde bre uleteo, sta seres

Kada su igrači krenuli da izlaze iz tunela krenula je totalna histerija i gađanje sa svim mogućim tvrdim predmetima. Kovanicama, baterijama za telefon, kamenjem, punim flašama, delovima metle, upaljačima, stolicama. Oko 40 navijača je ušlo na teren i došli su do klupe KK Budućnost Voli. Isti su pljuvali i fizički napali igrače. Fizički su napadnuti Noris Kol, Erl Klark, Nemanja Gordić. Gordić je gađan stolicom koju je bacio navijač iz partera

vi ste bre sramota Srbije

Tj pritisak na njih. Al su se sjebali, samo su podigli tenziju na max.

Nije samo uleteo, pljuvao ih je.

ciglom jebeno... ovi traze ubistva
https://twitter.com/didileja/status/1120373859750957058

da li ste vi uopste normalni majke vam ga nabijem, za zvezdu niste ovako penili dok je bila ziva kao za fmp

Postoji li netalentovanija osoba za sportskog komentatora od ovog lika sa O2?

Zbog ove cigle vas treba suspendovati na jedno tri dine
ko vam jebe mater seljačku

Auuuu tilmice, pa vi ste ga ugasili u najavi

Pa kako uneli jebenu ciglu hahaha

Nadam se da će ova cigla biti temelj uništenja crvene zvezde

pa ne, ovo sa ciglom je jebeni pokusaj ubistva, ja to u zivotu video nisam... ovo samo ludak moze igrati

Djubre od kosarke na pocetku

Au jbt ovakve amaterske poteze ni na basketu nisam viđao

колико се мржње накупило између србијанаца и црногораца биће кланица гора него косово буквално. ово је ниво мржње можда јачи него на максимиру. јер овде је и личнија издаја милограца.

ja ne mrzim nikog

Vecinu ljudi boli kurac za milogorce I bas ne mrze nikoga,jes bas je poredjenje sa maksimirom aj bre ne serite

Gadniji mi Crnogorci od Hrvata pet puta.

Zvezda igra protiv Budućnosti.

Ovi što se javljaju u komentarima i mrze su simpatizeri paće. Pa vi vidite njihov mentalni sklop.