Prijava

Bogami panteri zabiše vam milogorci kurčinu u grkljan i svršavaju da grgoće

Бомбас брт ја сам гробар али ово су пустили, много их кошта да не играју пету у пиониру, усраће их жестоко. Мсм иск пуца ми курац и за једне и за друге али то је чињеница

pustili jebeno... da li si ti svestan ta dukljani imaju crncge od po milion evra svaki, ne kocka se protiv takve ekipe... sta ako nesto krene unatrske, sport je to... naravno ocekujem da ih zeleznicari samelju tia 25 razlike, ali svejedno to je glupost

;) жив био, надам се да си узео заставу и лименку зајечарског што су делили на митингу

Gubimo i petu tekmu. Nema šanse da se povadimo iz ovog blata.

Bilo bi stvarno lepo da izgubite

A u kurac vise sa linkovima

Kvota na Budućnost skoro 4. Da l da se uplati 2-3 crvene. Pa ako dobiju, da barem tugu ugasim novčanim dobitkom mislim se.

Haha, igraci Buducnosti jos nisu izasli na teren.

Al pobeda, ukljucenje O2 uzivo sa terena, ovaj iz studija pita novinarku u hali kakva je atmosfera, ona kaze ok, sad ce igraci buducnosti a iza nje trojica siledzija istetoviranih se nesto busaju, sire ruke, divljaju, kao da cekaju nekog da nabodu. Aahhaha

Ovi pederi jos ne izlaze

Pukl sudi, ako nas i sad pokrade onda ima muda.

inače me boli kurac al voleo bih da puknete samo zbog ovoga

Ne seri bre. Isto bilo i u Morači.

I nek izlaze više jbt, naši igrači istrpeli batine i pljuvanje i odigrali meč.

sta isto bilo, ja ne znam da je u Moraci neko uleteo u teren da bije igrace... mozete li vi jebeno jednu bitnu utakmicu odigrati bez skandala, kakva stoka majko mila

Aj ne serendaj. Uleteo sin ministra policije crne gore. Imaš snimke proguglaj.

Nego govna hoće da spuste tenziju mame im ga nabijem.