Prijava

opusteno naravno, bitno je da budemo upamceni kao arhineprijatelji coveka koji je izdao Kosovo. vi cete biti zapamceni u istoriji kao grupa koja je to podrzavala, a potrudicemo se da tako bude. izmislicemo Visnjica ako treba.

ciganijo jebali vas covic i vucic u usta, zvezda je onako sirotinjska spika totalno

https://vukajlija.com/forum/teme/43219-nba?strana=499#post_3990919

Postavio sam na pogrešnoj temi, al evo kolko vi sami sebe uništavate...Vučić vam je samo izgovor.

Hah kakve veze ima drogirani Iliev sa bilo čim?

Pa nije ga Vučko naterao da se drogira i sjebe Paću

Gledaj mene branim Vučića pušite ga

nije, ali su ga posredno doveli oni koje je Vučić postavio... u njegovom sistemu sposobni su oni koji u normalnoj državi džedže na poternicama interpola

A ako tako gledaš nad popom uvek ima pop jbg

pa kako da gledaš jebeno, vaš argument pomoći Partizanu je to što Zvezda nije ništa osvojila. Pa koji je to argument jebeno, pomoći države sigurno nije manjkalo. Nema potrebe objašnjavati projekte evropske zvezde, samo ću reći da je iz NBA u toku Vujoševićeve ere u Zvezdu stiglo 9 igrača, a u Partizan 2. Iz evroligaša procenat je još više na strani Zvezde. Ne može se niko pozivati na Veselog recimo, lik iskopan za 30.000 evra u slovenačkom drugoligašu. Znači bio trener, jebao keve i gotovo. Nije bilo državne strategije da se jedan klub razvali.
Sad ti argumenti da smo vas prcali i ponižavali, pa jebiga sami se trćite. Evo i dalje. A šta da radiš navijačima koji 2011 bojkotuju svoj klub kad mu ne ide? Partizan je sve ove godine mrtav i raspao nagledaniji u ABA. Dakle 2011 bojkotuju, sami sebi gase klub, 2012 dođe ćoravi i kaže mi smo sad fmp, otvoreno kaže i delije izgiboše od podrške. Ili sad grmi Vučiću pederu sa svih stadiona i hala osim na mari gde se nikad nije čulo. I sutra kad ovaj izda Kosovo biće nismo mi. Pa niste kurac, treba vas jebati. Šta ja mogu kad toliko materijala dajete da tačno mogu sad kurac da izvadim i mašem okolo i ne možete mi ništa, nemate jebeno za šta da se uhvatite. A po vama srati je prelako prijatelju.

znam jedno 100tinjak zvezdasa iz kraja i okoline i svi su arhineprijatelji vucica, mrze ga....tako da ovo sto prica ova 50ogogodisnja paranoicna puvara su samo neke njegove iluzije.

tacno se primeti kako koji dan ne uzme lekove kako pocne paranoja da ga lupa bas jako hahah

zamisli na kom evolutivnom nivou treba da budes da MRZIS neki klub toliko jako da ti je to opsesija, i jos ta njegova frustracija sto i nakon podele tih grobarskih navijaca na 11 frakcija nije pozvan ni u jednu od njih jer su ga oduvek smatrali samo za nekog tapsaca i tik tak bombonicu u masi sve to doprinosi njegovoj bolesti, jadan covek

napada najvise vucica, upravo onoga koji boluje od iste paranoidne bolesti kao i on

imaš još malo iza uveta, obriši

Bombas ako npr mene povezuješ da sam izdao Kosovo što navijam za Zvezdu ja ću ti reći da si debil jbg
Ne možeš tako povezivati stvari si normalan haha

pa mogu jbg sabiram dva i dva

Бомбас због оваквих изјава човек се запита какви би били твоји политички погледи да алек подржава партизан

Bombase, Vučić je kriv za stanje u državi isto koliko i svi pre njega. Ista je to banda političara, svi kradu i misle na sebe.

Nerealno je da za krah partizana kao jedinog krivca vidiš vučića jbt. Stvarno ti je postao mračba opsesija.

A Ilieva ste dočekali raširenih ruku, grobarčina ovo ono, a on namrkan do koske slavi na dan kad ste izgubili tekmu u prvesntvu..i ti i za to kriviš vučića.

Je l vučić Daniloviću dao nož da se u kafani pokolje sa kumom? Tad vam je on bio predsednik košarkaškog kluba..

Štitila vas je vlast, bahatili ste se, sada toga nema i u kurcu ste.

ne nego je miki maus kriv, ajde ne seri leba ti... gledaj, ja nemam nikakav problem da je sad popularno biti lobotomiran ili raditi nekakvu auto-lobotomiju, ali ja nisam iz te price... dakle nema nikakve razlike izmedju toga da coravi kaze jasno i nedvosmisleno, od danas fmp uzima ime crvena zvezda jer fmpu niko ne moze da zabrani kako cemo mi da se zovemo i toga kad vucic izjavi dok vam je vujosevic trener niko ne sme sponzorisati Partizan... ako si popusio jedno, vrlo verovatno smatras da i on nije rekao ono sto je potvrdilo sto ljudi, ali ja biram da verujem svojim ocima, usima i mozgu.

i ovo sta Boxor kaze, pa ne prozivam ja teme ledjendo da si izdajnik... ja samo pisem istinu

- Jel bajkovic drzao tortu sa brojem jedan u nedelji izbora 2012 godine
- jel rajko jedini stadion u Srbiji na kojem se nije cula ruzna rec za vucica
- jel ultrakop dobija milionske ugovore sa niskogradnjom i popisivanjem struje zbog cega racuni umesto 5-og dolaze 15-20 i tako upumpavaju milione evra u zvezdu
- jel stoji zvezdina zastava u kabinetu premijera i pola ministara
- jel poklanja dres zvezde stranim drzavljanima
- jel slao avion vlade po Bozovica
- jel oce da izda Kosovo?

pa jebiga, ne znam sta vise da kazem, opet vas pravo da ne verujete svojim ocima i usima, ali to realnost nece promeniti... ja isto kad sam bio mladji zazmurim i drkam na neku dobru picku

Чему ова дискусија, без зезања сад?

vas je stvorio franjo tudjman i dao vam crno bele boje hahaha kraj diskusije ko je gori

U tom svetu Bomb evo Pezos ti dao šahmat
Elem. Možemo mi da se prejebavamo ovde šta više i poželjno je al daj nemoj da se zajebavamo
Druže ja navijam za Zvezdu od kad znam za sebe i kad je u formi i kad nije kurac me bolj za Vučića starija je Zvezda od njega