Prijava

На истоку тек сад од полуфинала крећу егал утакмице, Филаделфија је склопила занимљив тим свакако, са додавањем Хариса једну од бољих првих петорки у лиги имају....

Од Финикса једино Лејкерси горе вођена франшиза (мада од одласка Веста су Лејкерси вођени лоше, да им Коби није запретио трејдом не би ни Гасола својевремено довели), још им Дивац увалио Криса за Богдана, Лабисијеа, Папајаниса и неке пикове.... А и не знам шта су хтели од екипе са једним добрим играчем и једним добрим рукијем.... Ови Бендери и Џексони не показују да су вредни топ 4 пика, макар за сад....

Boston-milvoki prvo polufinale istoka...

Janis nešto neviđeno do sad... ali Kajri je clutch master. Bucks in 7. Samo jer Kajrija može Bledso malo da uspori, al Grka nema ko.

Hjuston-gsw

Ako čoukuje brada kao sto ume u svakom plejofu, gsw in 5.

Ako ne čoukuje i igra pomahnitalo plus Pol plus Kapela... gsw in 6

Pre petnaestak dana, taj dan ste izgubili neku tekmu..

https://youtu.be/ROkAxrYTvLg

Kad promaši OKC zadnji napad mislim se namešta mu se trojka za 50 poena, al nisam očekivao da potegne s 10 metara

Ime za pank bend: Ogromna crna muda gospodina Dejmijana.

Malena skvrčena mudašca pekinezera Vestbruka

Stravična partija. Jedan od retkih koji bolje šutira preko ruke nego sam.

auu kakva budalcina ovaj lilard hahah, bukvalno jedan, eventualno 2 coveka od 1000 bi uradila onako nesto

Уз урачунат ризик да изџивџанишем жестоко, али:
- ја не могу да гледам овај циркус

Malena skvrčena mudašca pekinezera Vestbruka

Ime za neku od sledecih knjiga prof dr V.Seselja

Jokic jebe straobalno al dzabe kada je okruzen majmunima. Milsap preplaceni majmun. Heris i Marej dva kvazi sutera majmuna. Plamli majmun kad je zamenio jokica ovi napravili plus 20. Pobedice u g7 jer je ovaj san antonio skup vucibatina koje drze na okupu oldridz i matori pop, ali protiv portlanda očekujem sweep. Moj brat Dejmijan neće dozvoliti ovakve zajebancije.

Inače Vajta iz San Antonia bih gazio po glavi kako me nervira

Što li sam ustajao ovo da gledam jebem si ja sebe u dupe da se jebem. Vizuelno loše izgleda ovaj Denver. Kako su oni bili drugi na premoćnom zapadu ja ne razumem.

Jedino taj Tori Kreg što na ofanzivnom skoku pokaže naznake nekih mudiju ali ovo: Barton, Haris, Marej i Milsap... pa ja to tačno mogu da zamislim Čović kako im ne daje tri plate zaredom jer su Filipa nešto disrispektovali. I na to sve jedan soklendža od trenera maloun. Jokaro, pička si što ne igras za repku ali si načinio izbor i poštujem to. Ako želiš plejof uspeh begaj odavde glavom bez obzira

Kakve vucibatine odvratne na obe strane majku vam jebem najgora serija ikada. Jedino gospoda Oldridž i Jokić što igraju košarku, ovo ostalo je cipiripi level. Majk Maloun, američki Alimpijević

Ližite mi kurac i sanantonio i denvere ja san da gubim

Al nerealno kolko je barton poguban za ekipu, ulazi na kraju trece cetvrtine i odmah dve izgubljene lopte i ovi se odlepljiju.