Prijava

sportsko krilo antisrpske napredne stranke, tako cete biti zabelezeni za vjeki vjekov..

glede Tadica
https://www.youtube.com/watch?v=ZODEAN23KkE

Demantujete sami sebe svojom pričom. Gdje vam je bila avangarda i vaš dragi GTR kad su milioni trpani u vas? pardon, kad je ljubav vladala Pionirom?

je li moguce da je rajko jedini stadion i pionir kad igra fmp jedina hala gde se nije cula rec protiv psihopate i izdajnika vucica

Hahahahahahha, pa trn u oku ti je čovjek koji ti drži klub u životu, jesi svjestan toga?

KKP ima više keša i od Zvezde i od Budućnosti. Trener vam košta više od 2/3 našeg tima. Imate li mozga imalo?

Popij pivo, zapali pljugu i trpi. Trpili smo i mi 10 godina, sad vi malo trpite i tako to ide u krug. Glupa je to priča više postala, navijaš za klub a ne za vlast.
I još genijalnija izjava mog druga trve Grobara, mi smo se raspali zbog Vučića. Ahaaa, Vučko vam je ubio Ivana, Vučko vam je podijelio 10 frakcija, Vučko je potkupio mlađe Vandale, Jangere i slično? jebo majku opasan je taj Vučić, zavađa dilere droge da se dijele na frakcije cccc.

upravo zbog njega, sta ti nije jasno... ali dobro, pamtimo pa vratimo... ajde bre sendvicaru, Hristos Voskrese

Nemam ja veze sa Vučićem bombi, moju muku Dodik stvara :D

Ali glupa je stvar pričati da lider jedne zemlje uništava navijačku grupu. Pa ako si imalo iz te jebene priče znao bi zbog čega se dijele i koje pare se obrću na tribini.

Naložili smo malog Ivana Perovića da sa desetoricom napada vođe Alkatraza da bi pokojni Kubi preuzeo tribinu da može ubirati kajmak - Vučić kriv. Smiješno je sve to. Vaistinu vaskrse.

Ne unistava navijacku grupu, unistava jedan klub.

Bombi, prije par dana sjedim sa jednim čovjekom koji je legenda bratskog vam kluba, i zvoni mu telefon i slušam razgovor gdje mu čovjek govori Mladene izvini, do prvog maja će biti uplaćeno. Da bi isti taj Mladen poklopio i rekao, ma onaj Zeka majmun mi duguje 3.5 milke evra, posudio sam Partizanu u njegovom mandatu.

Te stvari ubijaju klub, ne Vučko.

sportsko krilo napredne stranke i mafijasko udruzenje

NE DAMO TE ACO SRBINEEE; SRBINEEEE, SRBINEEE E E E.

U potpisu tvoje verne Delije Sever ZWEZDA FOREVER 1989!!!

Ukusni sendviči, imamo sad i majoneze i kečapa. FALA ACO SRBINE NAJJAČI SI!

Hahahahahahha ne zna se ko je veci trol,Ziveo Partizan i majka Srbija!!

Ma ista priča, država tad pomagala partizanu a sad Zvezdi.

To bi i slep čovek video.

Pustite bombija, i on zna to samo sad lupa gluposti namerno.

ne pricamo o drzavi nego o naprednoj stranci ciji ste deo

koje ste stranke vi deo?

Ima nas raznih, izmedju ostalog i naprednih.

a svi zvezdaši su kao naprednjaci jel?