Prijava

Pa za sramotu ne znate ako ćete vi da prozivate nekog za saopštenja. Ako je neko ove sezone jebo kevu sa saopštenjima više od Čovketa onda je to Ostoja.

Khm khm... Jebi karaj prdi.

Dere nas ova grupa građana. Vučić naredio da ih pustimo. Namešteno prvenstvo za paću.

Šta kenjaš dobićete petu

Odjebao paća direktivu.

Име ове теме да се промијени у КК ФМП ЦЗ пошто видим да људи не пишу о оној Звездани што се угасила 2013. скоро никако...

Prokišnjava Pionir lol, odložena zadnja četvrtina.

Beronu Čoki da da doživotni ugovor za ovo kenjanje po grobarima.

Nisu koraci uopšte xd

Ne znam da li su koraci jer pratim košarku samo poslednjih par godina, ali imam drugara koji je grobar i koji ima košarku u malom prstu i znam da mi je on pričao da se ovo ne sudi. Imam poverenje u njega.

KORACI SU LAŽE TE DRUGAR

Lijepo je biti Zvezdaš ovoga jutra.

Onaj osecaj jutra posle seksa kad si kurva

Kapetane kakav si na crevu od jutros? xD

Ej al moram da pohvalim pišanje po nama, bukvalno onih 15 godina što smo se iživljavali sad vraćaju vrlo temeljno i posvećeno lolo.

A realno i mi sad ne bi moralisali da smo ovako pobedili, štaviše slađe bi bilo.

MAMU VAM JEBEM CIGANSKU BRE

Zap ja baš nastojim da budem ta neka ferplej glava ali onda ae setim da se Bomby više grči kad je ovako
Kierk nemoj da ti jebemo majku bezobraznu, na čet pa psuj

Nema ferpleja druže u podjebavanju zvezda partizan ja ću prvi kerove da vam stavljam i za najmanje neprijatnosti koje doživite na borilištima sporckim hehe