Prijava

ajde da VAS vidim, popusite ga ciganska bagro, partizan je vecan

Ne u podjebavanju, na utakmici jbg
Gorak ukus je pomalo kad pobediš uz korake osim kad dodje Bombas tad šta više takva pobeda je preporučljiva

Ma gorak je ukus na prejebotinu kad pobediš nekog kao mi argentinu 2002.

Al ja prejebotinu kad pobediš večitog rivala to je bre sutlijaš sa alvom lepota

ma šta se ja raspravljam sa navijačima prigradske gadure čiji navijači nisu u stanju da ispune Pionir i čije postojanje se svodi na otimačinu od evropskog šampiona i avangarde...

Zanimljivo mi je isto to koliko se ložite kad pobedite a kad budete jebani idete iz fazona ma šta ja imam da raspravljam s njima mi smo iznad toga hahahah

Al previše kurobecanja s obe strane za ligu koja ne znači ništa baš... ajde da je bilo karanje za evroligu itd

Lepo je što smo došli na titulu od paće. Obzirom da će Vučko i Čovke još dugo da vedre i oblače, prestižemo paću po broju titula.

Onda kad pomenu da su institucija u Srbiji samo im se ispišaš u facu.

Čoviću le ge ndo!

кад их стигнемо по броју титула неће нам рачунати оне сезоне кад се играла кошарка на шљаци или чак до појаве линије за три поена

zato cete vi sami racunati, boli vas kurac

kolko se secam kroz fragmente, veliki grobar dusko vujosevic je bio trener zvezde 1991-1992 xd

Hahah al simptomatično... nijedan ciganin s kojim sam pričao bilo ovde bilo u rl ni trunku nije pokazao distanciranja od one kradje. 100% njih je u fazonu aHAHAH TRPAJ JEBI KRADI.

ne to ne znači da su oni loši ljudi, da smo mi bolji ,dva univerzuma, blablq, to su priče za malu eecu To samo znači da je jebanje od strane nas na celu a Dulom, 15-to godišnje bilo temeljno, straobalno i sa ostavljanjem dubokih rana.

Sad se okrenula priča jebiga i sad nama bridi g00zaa.

taj nivo frustracije je nama nezamisliv

Pa ovako ako se nastavi još 5 godina biće zamisliv

pa evo bombi nije frustriran o čemu vi

Hahah to mi je skroz ok prozivka xd

ako se nastavi 5 godina sns zvezda neće ni od srbije ništa ostati, tako da neće biti ni bitno, opštepoznato je da zvezdini "uspesi" idu pod ruku sa najmračnijim razdobljima Srbije